piątek, 30 sierpnia 2013

Reklama Płatna

Cześć! Jestem Hania, na Stardoll pod nickiem HannahCool1232. 
Jako, że właśnie dzisiaj na Stardoll startuje konkurs Miss Stardoll World 2013, pragnę was o coś poprosić. Mianowicie, jak każda -  o głosy. Pewnie zapytacie - "Dlaczego akurat mamy zagłosować na ciebie?".
Otóż, jestem na Stardollu od 2010 roku. Szybkimi krokami zbliżają się moje 3 lata. (Mówie to tylko dla waszej wiadomości) Lecz kontynuując, zawsze marzyłam, aby dostać na Stardollu jakieś osiągnięcie. Albo CoverGirl lub NationalCoverGirl. Nigdy niestety mi się to nie udawało. Reklamowałam się, często puszczałam swoje stroje na Catwalk - nic nie pomagało. Miss Stardoll World też próbowałam, ale jak już mówiłam, nic nigdy nie dostałam. Dlatego teraz pragnę spełnić swoje marzenie i dostać się chociaż do drugiego etapu MSW. Oczywiście nie musicie dawać głosów, ale bardzo byłoby mi miło, gdybyście chcieli zerknąć do mojego apartamentu, i zagłosować na mnie. Przyczynicie się do spełnienia mojego Stardollowego marzenia. Każdy głos się liczy, i coraz bardziej zbliża mnie do drugiego etapu - pamiętaj o tym!

Z góry dziękuję!
Hannah


14 komentarzy:

 1. zagłosowałam, powodzenia :D

  _Klaudia_1999_

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadnę, ale niczego nie obiecuję. To, że jesteś tu długo i nic nie wygrałaś to nie powód byś teraz wygrała. Jestem tu dłużej, a też nie wygrałam i takich osób jest masa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem na stardoll 5 lat i nie wygrałam nawet ncg, a co ważniejsze nie widzę w tym problemu. Jednak zagłosuję na ciebie i życzę powodzenia.


  wyspaso

  OdpowiedzUsuń
 4. Też jestem długo i co z tego ;p
  ale oddałam głos dla ciebie


  dorcia8844

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale te wszystkie popularne blogi zarobią sd na reklamach xD

  bad_lady123

  OdpowiedzUsuń
 6. Oddałam na ciebie głos. Ja też jestem na stardoll od 2010 roku. Niestety też nic nie wygrałam ;c Życzę ci powodzenia i pozdrawiam ! ;*


  milusia963

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!