czwartek, 3 października 2013

Wybór dnia

Dzisiaj wyborem dnia została sukienka z najnowszej dostawy do sklepu Nelly. Kosztuje ona 25sd, czyli całkiem sporo. Sukienka jest nawet ładna i wydaje mi się, że można stworzyć z nią jakąś fajną stylizację.


Kupicie? Podoba Wam się?

Stardollary na zakup wczorajszego wyboru dnia otrzymuje czekoladka333, gratulacje! Wystaw coś dla mnie  za 10sd (plus prowizja) i zarezerwuj w przeciągu 48 godzin.9 komentarzy:

 1. Sukienka jest zrobiona fenomenalnie. Admini idealnie ja odwzorowali, przez co nie wygląda sztucznie. Bardzo mi się podoba też jej staranne wykonanie. Mimo swojej ceny, sadze ze jest warta zakupu, ponieważ można ja wykorzystać w bardzo wielu stylizacjach, a przez połączenie bieli z czernią jest i elegancka i bardziej na luzie.
  Jak mam odebrać nagrodę skoro nie jestem SS?

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładna sukienka, zarówno wzór jak i kolor niestety nie mam wiele sd

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta sukienka pasuje do wszystkiego i mimo że nie mam stardollarów kupię ją jak tylko będę mogła. Według mnie jest bardzo elegancka i pasuje mi to, że ma ona taki wzorek :)

  olaczapla

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie jest piękna, uniwersalna i idealna na jesień :)
  Niestety nie mam za co ją kupić,a le jak tylko cos wpadnie po portfela to ona jest jedną z pierwszych rzeczy w kolejce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest śliczna ale nie na mój budżet :(
  xEvaluation

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!