wtorek, 5 listopada 2013

Oceny Apartamentów

Witam po dość długiej przerwie bo aż 2-tygodniowej. Chcę was przeprosić za to, że posty się nie pojawiły. Po prostu nie miałem czasu 3 gimnazjum zobowiązuje (projekty, wolontariat i szalona nauka). Jednak ten długi weekend był wolny, dlatego zrobiłem kilka postów na kilka tygodni do przodu. :) Chyba mi wybaczycie ? Dlatego też w tym tygodniu i za tydzień w jednym poście będzie po 8 ocen .:D

1. Ovocoowa
Mmm.. :) Ładny stylowy klasyczny pokoik. Nie mam większych zastrzeżeń, ale jak to ja musze się czegoś głupiego uczepić. Tym razem uczepię się stolika, we wnętrzu panują złote elementy a stolik ma srebrne „nogi” co mnie przeraża, i jeszcze ten fioletowy wazonik na nim się gryzie z tą zielenią. Reszta spoko.  Ocena : 4/5

2. Angela22Pink
Pokój ładny, dobrze zrobiony, ale nie idealnie. Poprawiłbym "taras" z basenem i kolumny z halogenami, wtedy pokój będzie świetny. Nie pomieszane style, wszystko pod siebie pasuje.
  Ocena : 4/5

3. majuhna
Pokój ma potencjał, ale zniszczyłaś go zagraconym dojściem do szaf. :/ Gdybyś to poprawiła i dodała tam jakiegoś manekina z jakimś fajnym ciuszkiem byłoby o niebo lepiej. Zdjąłbym też na twoim miejscu obrazy i tą sukienkę ze ściany.
Ocena : 3/5

4. whereissalice
Świetny pokoik, bardzo mi się podoba nie widzę żadnych większych błędów. Jedyny błąd to pustka w pokoju.
 Ocena : 4/5

5.  _Klaudia_1999_
Kolejny świetny pokój, co jest ? Nic tylko wymieniać zalety pokoju, starannie wykonany, ładny, poprawnie stylistycznie zdecydowanie max. 
Ocena : 5/5

6. diamentowarosa
Ładny pokój, są w nim niestety małe niepoprawnosci. Wszystko do siebie pasuje, ładnie razem wygląda i ten, ale te obrazy są niepotrzebne. Zdjąłbym je i kupił jakieś z Minimalism albo Fashion. 
Ocena : 3/5

7. MajkaKolorowa
Kurcze tutaj passa ładnych pokoi się kończy. Pokój jest chaotyczny, meble do siebie nie pasują. Drugą sprawą jest dość pusta podłoga, no są meble ale tworząc tak wielki(przestrzenią) pokój musisz go wypełnić. Ściany, podłoga i sufit  zrobione dobrze. 
Ocena : 2/5

8. MistAsh29634
Nareszcie ostatni pokój. :) Bardzo miło mnie zaskoczył, lubię takie łagodne pokoje. Delikatne kolory różu, ecru i bieli świetnie kontrastują z ciemno-brazową podłogą. Pokój nie ma wad, tylko ta biała "ściana" po lewej jest dziwna. 
Ocena : 5/5

Za tydzień ocenię :
Pretty.Julka
izabelach
Alena155
Marcina97
GoldenDaytona
Kaskamaska
DiamondRoyale
Stefan.133

9 komentarzy:

 1. Bardzo fajny post, dziękuję z ocenę mojego apartamentu :))

  _Klaudia_1999_

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatni apartament najładniejszy

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne apartamentu. Godne podziwu XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Też chodzę do 3 gimnazjum :)
  Apartamenty są ładne, jedne bardziej, drugie trochę mniej.

  OdpowiedzUsuń
 5. zgadzam się z ocenami

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nie ma tu jakichś większych rad, tylko tak ogólnie "dodaj coś"..:/

  MajkaKolorowa

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!