piątek, 6 grudnia 2013

Oceny Apartamentów

Witam!
Postanowiłem otworzyć kolejną kolejkę do Ocen Apartamentów. W komentarzach pod ostatnimi ocenami pojawiło się bardzo wiele chętnych osób do kolejnej serii tych postów, co mnie bardzo ucieszyło.
Postaram się dodać post zgłoszeniowy do Czwartku (12.12.2013). Mam 6 dni na napisanie posta zgłoszeniowego, a wy w tym czasie dekorujcie i urządzajcie wasze pokoje jak nigdy!
Życzę powodzenia!

1. uuus5girl
Ładny pokój, dodałbym jeszcze jakieś meble bo pokój się wydaje pusty. Kolorystyka jest w porządku, bardzo podoba mi się połączenie jednej części pokoju z drugą. Jedyna uwaga to proporcje, podłoga jest
za duża. Dałbym jeszcze podszewki za kurtki, takie elementy robią wrażenie dopracowania.
Ocena: 3/5

2.Karcia2356
Niestety nie mam tuatj czego oceniać, nie lubię kiedy zgłaszacie tego typu pokoje. Następnym razem przygotuj odpowiedni pokój.
Ocena: 0/5

3.OlgaVogue
O aaaaale ładny pokój, aż się chyba rozpiszę! Bardzo ładny pokój, niby masz w nim dużo mebli ale wydaje się to być jednością. Bardzo fajnie wykorzystane meble, łóżko pod schodami i firanką. Regał niby nie powinien stać w oknie, ale dzięki takiemu zabiegowi pokój wydaje się być przytulny. Nie podoba mi się tutaj tylko ten worek w panterkę, dałbym taki szary z pierwszej kolekcji LE.
Ocena: 5/5

4.ladycornelia821
Kolejny całkiem ładny pokój. Bardzo lubię kiedy ktoś bawi się panelami ze stardesign interior, żeby zrobić meble pokoje i domy samemu - daje to poczucie oryginalności. Nie rozumiem  koncepcji otwartych drzwi, roweru który stoi, obie tak samo, rośliny wystającej przez okna, zielonej lampy w lewym górnym rogu i rośliny w doniczce na trawie. No nie powiem jest dużo wad, ale pokój sam w sobie prezentuje się całkiem ładnie.
Ocena: 3/5

Za tydzień ocenię :
BASIA21lady
callmeshaddy
Milly1104
destructionSky

7 komentarzy:

 1. Zgadzam się z ocena tylko pierwszego pokoju.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przedostatni pokój najładniejszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie do końca zgadzam się z oceną przedostatniego pokoju.

  callmeshaddy

  OdpowiedzUsuń
 4. zgadzam się z ocenami

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z ocenami, jednak jeżeli chodzi o trzecie wnętrze, to nie byłbym aż tak zachwycony i dałbym troszkę niższą ocenę ;)

  patrykdiamond2

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatni pokój jest moim zdaniem dosyć ciekawy i jego ocena w porównaniu z przedostatnim chyba nie jest poprawna, ale każdy ma inny gust ;)


  malina-loveStar

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!