poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Casting na redaktora

Jak już wiadomo, nasza redaktorka od urodzin postanowiła odejść.
Myślę, że każdemu z nas jest przykro, bo to co robiła, robiła doskonale. Niestety, taka jest kolej rzeczy, ale nie martwcie się, działu nie zakończymy! Właśnie ty masz szansę zostać nowym redaktorem od Urodzin!

W komentarzach napisz krótki artykuł na dowolny temat. Nie rozpisujcie się za bardzo, po prostu chcę zobaczyć poprawność waszego pisma itd. Wyniki pojawią się 16 kwietnia.

Powodzenia!

17 komentarzy:

 1. ,, LE, Antidote, Young Hollywood- Czy warto inwestować w najdroższe ubrania na stardoll?''

  Limitowane marki od zawsze były na stronie bardzo pożądane, ale żeby się wzbogacić trzeba mieć tzw. ,,czuja'' na odpowiednie ubrania. Kupując w tych sklepach warto kierować się stopniowym wyprzedawaniem. Rzeczy, które wyprzedają się bardzo szybko, będą kiedyś dużo warte (najczęściej). Osobiście nie rozumiem użytkowników, którzy nie mają podstawowo zaopatrzonej szafy i kupują ubrania, np. z LE. Szczerze mówiąc od zawsze wolałam kupić ubrania, które rzeczywiście mi się podobają, a nie te, które zostaną potem 'pożądane'. Sama nie wiem czy lepiej się wzbogacać, czy kupować rzeczy, które rzeczywiście podobają nam się.


  kruha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajny temat poruszylas. Ja kupujac jakies Le, Young hollywood, Antidote czy jakie kolwiek inne "slawne" marki kieruje sie swoim gustem. Nie patrze na to czy sie szybko sprzedaja. Patrze na to co mi sie podoba. Uwazam ze kupowanie "na sile" tez jest bezsensowne. Bo np. jezeli komus szkoda sd na jakies Le, a w dodatku nic mu sie nie podoba (moze tak byc, znam takie osoby) to nie warto jest niczego kupowac, byle miec jakies LE.

   Usuń
 2. Nie mam tyle czasu. Zyczę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, pisze na blogu: stardo-lowi.blogspot.com i posiadam również swojego: rysowanie-tocolubie.blogspot.com. Z interpunkcją i ortografią nie mam problemu, a to wszystko można ocenić po tym, jak piszę na blogach. Mam sporo wolnego czasu i byłoby mi bardzo miło, gdybym została tutaj redaktorką od Urodzin. :)

  VirginiaaStar

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zgłaszam się, ale życzę powodzenia :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 5. życzę wszystkim powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę wszystkim powodzenia :)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie zgłoszę się, bo nie mam czasu, ale życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 8. "Czy każdy ma talent" ?

  W dzisiejszych czasach na Stardoll jest bardzo dużo ludzi z talentem. Zazwyczaj ich talent polega na tworzeniu fryzur, ubrań oraz części twarzy. Niektórym wychodzi to bardzo dobrze, innym trochę gorzej. Cieszę się, że na blogach istnieją takie działy jak "Stardoll'owe Talenty". Dzięki nim możemy się dowiedzieć o takich osobach i stwierdzić, czy zasługują na to miano. Jest kilkadziesiąt osób z tych utalentowanych, które mają duże kolekcje różnych limitowanych edycji. Niestety, nie wszyscy wtedy zwracają uwagę na talent, lecz na ich osiągnięcia i kolekcje, jakie posiadają. Myślę, że gdybyśmy sprawiedliwie oceniali ich talent nie zważając na takie szczegóły, jak np. poziom, to na pewno grono osób utalentowanych by się zmniejszyło. Uważam, że to będzie taka mała rada na przyszłość :)


  Panikara97

  OdpowiedzUsuń
 9. Ojejku :) No to powodzenia wszystkim kandydatom :D

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 10. Powodzenia kandydatom:)

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdyby nie brak czasu chętnie bym się zgłosiła a tak... życzę powodzenia ;D

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 12. fajne tematy tu były opisane
  kreda2

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!