sobota, 26 kwietnia 2014

Nowy hot buys

Do Starplazy trafił jeden z ostatnich kwietniowych hot buysów. Są nim podarte rajstopy, których cena wynosi 17sd. Możemy je znaleźć w sklepie Original Future. Rajstopy nie są w moim stylu, a poza tym według mnie ich cena jest mocno zawyżona- na pewno ich nie kupię.


Macie w planach ich zakup? Przypadły Wam do gustu?

22 komentarze:

 1. Rajstopy są brzydkie. W dodatku kosztują, jak na takie coś, majątek.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Nie mój styl
  2. Cena jak za tribute
  3. Rajstopy Chanel były tańsze -,-
  4. Są mało estetyczne
  5. Jeśli byłyby bez tego czarnego rozpaćkanego czegoś to byłoby zdecydowanie lepiej

  OdpowiedzUsuń
 3. Rajstopki byłyby na prawdę super gdyby nie "smar" który jest na górze.-,- i to je zepsuło. Tak to są w porządku. Bo bardzo lubię takie porwane, jednak ich nie kupie bo cena odstrasza. ;c

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy tylko ja zauważyłem ,ze ostatnio dużo HB leci do Original Future? Ja np. dałabym te rajstopy do Fallen Angel .___.

  MadameFafue1990

  OdpowiedzUsuń
 5. Za dużo kosztują + chyba trudno zrobić z nimi stylizacje (przynajmniej taką w moim stylu). Tak więc na pewno nie kupię. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Są cudowne! Od razu się w nich zakochałam i mimo tego, że jestem bankrutem, a cena jest zdecydowanie za duża (17 sd?! Powariowali!) to i tak od razu je kupiłam! Są idealne dla mnie, w moim stylu i guście. Na pewno nieraz je wykorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rajstopy nie trafiły w mój gust, w ogóle nie mój styl. Są bardzo oryginalne, może nawet za bardzo. Imitacja lawy i dziury nie wyglądają najkorzystniej. Cena jest bardzo wygórowana, jak na rajstopy. Poza tym uważam, ze miałabym problem z wykorzystaniem ich w jakiś sensowny sposób. Na pewno ich nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak dla mnie to przydałyby się do TYLKO do Hallowenowego przebrania. A jakoś mamy teraz koniec kwietnia a ubrania jak z października. No do zwykłej stylizacji na pewno by nie pasowały. A cena... za rajstopy?! Na pewno ich nie kupię. Już bym wolała takie ze stardesing.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 9. Podobają mi się, ale stanowczo za drogie jak na rajstopy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Według mnie rajstopy są straszne, wyglądają jakby były na hallowen. Ich cena jak strasznie zawyżona i nie zachęca do zakupów. Ja na pewno ich nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 11. Rajstopy mi się nie podobają. Nie są w moim stylu. Nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
 12. rajstopy sa ładne ale MEGA drogi i napewno ich nie kupie :/
  gwiazda.O.

  OdpowiedzUsuń
 13. ZDECYDOWANIE NIE. jestem rozczarowana ostatnimi hotbuysami, bo nie dość, że ceny są wysokie, to ciuchy i dodatki są.. nieładne. czekam na coś bardziej eleganckiego i uniwersalnego. rybicz

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie przypadły mi do gustu .Są za drogia a motyw lawy nie jest dobrym pomysłem.Nie kupię ich.

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie podobają mi się, dodatkowo ich cena jest zbyt wygórowana nawet jak na hb.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 16. strasznie pogrubiają uda. ogólnie nie podoba mi się to coś czarnego na górze, wygląda jak wylana smoła. kupiłabym je, gdyby były tylko podarte, ale nie za tą cenę.
  hruum

  OdpowiedzUsuń
 17. Praktycznie do niczego nie używam już rajstop (może kiedyś). Całokształt : kiepski

  agata1873

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!