wtorek, 1 kwietnia 2014

Wybór dnia

Dzisiaj wyborem dnia został naszyjnik hot buys, który do Starplazy trafił wczoraj. Możemy go kupić w sklepie Epiphany, a jego cena to 11sd. Osobiście nie planuję jego zakupu.


Zdecydujecie się na jego zakup?

Stardollary na jego zakup wygrywa avril5460, gratulacje! Wystaw coś za 11sd( plus prowizja) i zarezerwuj dla mnie. Na odebranie nagrody masz 48h. 

18 komentarzy:

 1. Jak już wcześniej zdarzyłam napisać naszyjnik nie za bardzo przypadł mi do gustu , moje zdanie co do niego się nie zmieniło .Nie kupię go , ponieważ nie podoba mi się ten połysk i egipskie oczy .Drażni mnie też trochę ten kolor .

  OdpowiedzUsuń
 2. Pisałam,że jest olej.Miałam go w planach kupić,ale po dłuższych namysłach jednak go nie kupię.Jakoś nie mam potrzeby zakupienia go.

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Yay, tyle szczęścia ;D Chociaż mówiąc szczerze nie planowałam zakupu tegóż naszyjnika gdyż ten połysk jest nieco tandetny ;D

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 4. Naszyjnik nie podoba mi sie. Nie używam biżuterii z salonu piękności wiec na pewno go nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 5. jak już wcześniej wspomniałam naszyjnik mi się nie podoba a po za tym rzadko coś używam z salonu piękności.
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podoba mi się. Zbyt sztuczny. Ogólnie nie zabardzo lubię biżuterię z salonu. Jednak zdarzają się wyjątki. Ale ten kompletnie mi się nie podoba. Nie kupię go mimo że jest HB.
  Limitless84

  OdpowiedzUsuń
 7. według mnie to tandeta i chyba nie kupię

  OdpowiedzUsuń
 8. jak zwykle pierwsze wrażenie jest dość złudne. na początku naszyjnik wydawał mi się całkiem ciekawy i warty zakupu, jednak gdy przymierzyłam go w starplazie przekonałam się, że się myliłam. na tą chwilę bym go raczej nie kupiła, choć gdybym już go miała, sama nie wydając tych 11 sd, może udałoby mi się ciekawie go z czymś połączyć.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie, nie kupię go. Nie zbyt lubię biżuterię z Salonu Piękności, a poza tym cena jest przesadzona. 11 sd to cena niewarta takiego czegoś. Moim zdaniem admini w ogóle się nie postarali, albo nie mieli już pomysłów. Mimo, że jest HB nie zagości w moim Salonie Piękności :)

  SolKlaudia70083

  OdpowiedzUsuń
 10. jest dość ciekawie wykonany jednak 11 sd na jego zakup to według mnie dużo, więc nie mam zamiaru go kupować

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie jest zły, jednak na chwilę obecną nie posiadam zbyt wielu stardollarów, więc nie planuję jego zakupu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Niezbyt mi się podoba. Wolałabym wydać te sd na coś innego.

  OdpowiedzUsuń
 13. Średnio mi się podoba, poza tym nie lubię zakładać biżu w salonie piękności bo muszę wszystkie stylizacje z każdego pokoju do niej dostosować ;(

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie podoba mi się i nie korzystam z biżuterii, ponieważ jakoś brzydko to wygląda :p

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!