sobota, 19 kwietnia 2014

Wybór dnia

Dzisiaj wyborem dnia została koszula, spod której wystaje czarny top. Możemy ją znaleźć w Original Future, a jej cena to 13sd. Moim zdaniem jest to najlepsza rzecz z ostatniej dostawy do tego sklepu i chyba skuszę się na jej zakup.


Przypadła Wam do gustu? Kupicie?

12 komentarzy:

 1. Nie w moim stylu ,nie zamierzam kupić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bluzka jest jedna z lepszych raczy z nowej kolekcji do OF. Jednak wykonanie nie jest najlepsze, ale bluzka ma fajne kolory. Na doll leży całkiem nieźle. Jeszcze muszę sie zastanowić nad jej zakupem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej mi się nie przyda, choć cena zachęca do zakupu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z tobą, ta koszula to najlepsza rzecz tej dostawy i to na dodatek niedroga. Kupię ją, ma niebanalny, ,,luzacki" kroj, po za tym mam mało białych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest bardzo fajna, od razu przypadła mi do gustu. Cena też nie jest zbyt duża więc najpewniej się skuszę ;d

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 6. według mnie jest to najlepsza rzecz z całej dostawy, jednak wydaje mi się, że admini mogliby bardzie postarać się przy jej wykonaniu

  OdpowiedzUsuń
 7. Koszula ładna, ale ten top czarny mi się nie podoba. NIe wiem czy kupię.
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna ,jak także uważam ,że jest to najlepsza rzecz z najnowszej kolekcji .Ostatnio trend na noszenie czarnego stanika pod białą koszulę okazał się być bardzo na czasie i nie ukrywam ,że brakowało mi takiej koszulki na stardollu .Cena wręcz rozpieszcza ,więc na pewno znajdzie miejsce w mojej szafie.

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo spodobała mi się ta koszula i ten top pod nią. Oczywiście jest jeszcze wiele innych ciuchów z dostawy, które mnie zauroczyły. Mam w najbliższej przyszłości kupić tą koszulę :)
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 10. Z początku miałam o niej inne zdanie - nie spodobała mi się. Jednak gdy zobaczyłam ją w stylizacjach pomyślałam, że jest jednak całkiem ładna. Na pewno przyciąga uwagę. Przyda się taka ,, luzacka'' koszula w szafie. Do tego jest biało-czarna więc będzie pasować do wszystkiego. Choć czasem wygląda jak folia :D. Cena nie jest jakaś straszna. Na moje liście czeka dużo rzeczy więc jeszcze zobaczę czy zasłuży na miejsce w mojej szafie. :D
  kreda2

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!