czwartek, 5 czerwca 2014

Dostawa do Mr.

Administracja w końcu przypomniała sobie o męskim gronie użytkowników Stardoll- w sklepie Mr. możemy znaleźć nową kolekcję. Ceny wahają się od 6sd do 18sd oraz między 98sm, a 135sm. 


Co myślicie o dostawie? Planujecie coś kupić?

16 komentarzy:

 1. Ja nie mam zamiaru nic kupować, ale dobrze, że admini pomyśleli o męskich dollkach

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 2. Dżinsowa koszula, żółte spodnie i kurtki są genialne. W końcu coś dla facetów :D
  konwalia.19

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja udana jak dla męskiej części stardoll'a

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę, ze administracja postanowiła dodać wreszcie jakieś męskie ubrania. Podobają mi się kurtki i może jak będzie jakaś pasować to ja kupie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie przejrzałam kolekcji więc nie wiem ale być może skuszę się na jakiś dodatek bądź koszulkę ;)

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna i stylowa kolekcja dla panów :) Raczej nic nie kupię

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooo może dzięki tej kolekcji Stardoll nie będzie takie sfeminizowane :D Nie jestem panem więc raczej nic nie kupie, ale sądzę że ciuchy są dość na topie , więc na pewno skuszą wielu chłopców do zakupu :)

  agata1873

  OdpowiedzUsuń
 8. Więc może na początek powiem to co mnie naprawdę bardzo dziwi. Nie wiem jak inni ale zaobserwowałam wielki natłok nowych kolekcji lub sklepów. Jestem ucieszona że stardoll pomyślał o naszych rodzynkach, a trzeba przyznać że mamy ich w Polsce dużo :D Mi ta kolekcja bardzo przypadła do gustu, jest bardzo estetycznie wykonana a ciuchy są naprawdę piękne. Gdybym była chłopakiem na pewno cała kolekcja już by wisiała w szafie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nareszcie pomyśleli o mężczyznach. Tak rzadko dodają ciuszki dla nich, a wcale ich tak mało nie ma.. Cieszę się z tej dostawy chociaż i tak nic nie kupię ;p
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie, że admini pomyśleli o facetach :) Obiektywnie patrząc, kolekcja całkiem fajna, dżinsowa koszula genialna :) Jakbym miała męską doll, to napewno bym sie dzisiaj obkupiła :)
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajnie, że jest w końcu dostawa do tego sklepu. Nie jestem chłopakiem, to oczywiste, ale cieszę się, że w końcu dodali coś do tego sklepu XD Nic nie kupię, ale kolekcja mi się podoba ^^
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 12. bardzo miło że w końcu pomyśleli o naszych panach :) ubrania są ładnie zrobione i gdybym była w posiadaniu męskiej doll z pewnością wybrałabym się na zakupy.

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń
 13. Nareszcie pomyśleli o mężczyznach. Tak rzadko dodają ciuszki dla nich, a wcale ich tak mało nie ma.. Cieszę się z tej dostawy chociaż i tak nic nie kupię ;p
  sylwia77777

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!