niedziela, 22 czerwca 2014

Nowe zasady


WSZYSTKICH REDAKTORÓW BLOGA PROSZĘ O PRZECZYTANIE!

Chciałabym bezzwłocznie wprowadzić nowe zasady dotyczące pisania na blogu. Zauważyłam, że wiele redaktorów nie bierze na poważnie pisania tutaj. Odchodzą bez powiadomienia, piszą w kratkę albo w ogóle. Od dzisiaj problem ten zostanie zażegnany. Nowe zasady będą dotyczyły dopuszczalnej ilości wpadek na blogu. Czasem może się zdarzyć, że ktoś z was nie może napisać postu i powinien bezzwłocznie do nas o tym napisać na gg lub Stardoll ( jesteśmy ludźmi, rozumiemy to doskonale! ) ale po co, lepiej nie poinformować! Albo odejść z bloga i nie pisnąć ani słówka. Potem jak się do tej osoby pisze co będzie z jej działem to stawia przed faktem, że odeszła ze Stardolla i nie bloguje, a jednak robi nowe stylizacje. No nic, wracając do zasad :
1. Macie możliwość nie napisania 2 razy postu bez uprzedzenia nas z Asią. Jeśli zdarzy się to więcej niż 2 razy zostajecie automatycznie wydaleni z załogi bloga.

2. Jeśli któryś z was nie będzie pisał dłuższy czas i nie poinformuje dlaczego także zostanie wydalony z załogi.
Mam tu dla was takie dwie, całkowicie proste i zrozumiałe zasady. Proszę wszystkich o natychmiastowe przyjęcie do wiadomości i zastosowanie się od teraz. 

PRZY OKAZJI PODAJE NASZE GG I NICKI NA STARDOLL Z ASIĄ, POLECAM OD RAZU ZAPROSIĆ DO ZNAJOMYCH, 
BO MOŻE SIĘ PRZYDAĆ - 
Hania (46984539) 
Stardoll - HannahCool1232
Asia (44262031)
Stardoll - asia01

Hania i Asia