wtorek, 17 czerwca 2014

Nowy hot buys

Do Starplazy trafił kolejny czerwcowy hot buys. Są nim buty ze sklepu Original Future, których cena to 11sd. Moim zdaniem są okropne- mają dziwny kształt i jakby zniekształcają stopy doll, na pewno ich nie kupię.


Kupicie? Co o nich myślicie?

9 komentarzy:

 1. Buty nie podobają mi sie. Ich kolor jest całkiem fajny, ale kształt jest okropny. Na kostce wyglądaj bardzo dziwnie. Cena nie jest wysoka, ale i tak ich nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od początku odkąd w zapowiedziach widziałam je uważałam,że na pewno ich nie kupię no i moje zdanie potwierdziło się jak je zobaczyłam . ten kształt mi w nich nie odpowiada.Takie trochę nie wiadomo co.

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Buty wg mnie byłyby okej gdyby nie ten poblask. Cena nie jest jeszcze taka straszna bo wynosi zaledwie 11 sd ale mimo tego ich nie kupię

  agata1873

  OdpowiedzUsuń
 4. w ogóle mi się nie podobają i w dodatku nie są warte takiej ceny. Na pewno ich nie kupię

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś zbierałam na stardollu wszystkie trampki, ale już mi przeszło. Buty zupełnie mi się nie podobają, ich kształt jest okropny i strasznie zniekształca stopę. Poza tym rzadko używam tego rodzaju butów w stardollowych stylizacjach. Napewno ich nie kupię.
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 6. NIe podobają mi się, mają dziwny kształt xd
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie podobają mi się ani trochę. Mają brzydki kształt i ta brokatowa poświata wygląda okropnie. Nie zamierzam się w nie zaopatrywać.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 8. Te trampki to tragedia. Znaczy byłoby dobrze, tak myślę, gdyby nie ten kształt w tylnej części stopy który kompletnie zniekształca nogę naszej doll. Nie mam zamiaru ich kupować, popsuli trampki które mogły być dobre bo chcieli być oryginalni .

  MissMaGirls

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!