poniedziałek, 9 czerwca 2014

Sephora ?

Dzisiaj w katalogu możemy zauważyć pewien błąd, a dokładnie chodzi o szminkę ze starego sklepu Sephora. Zniknął od ze Starplazy w 2009 roku, więc już stosunkowo dawno. Moim zdaniem fajnie by było gdyby powrócił do Starplazy, ale na pewno ceny nie byłyby takie niskie jak kiedyś.CHCIELIBYŚCIE, ABY TEN SKLEP POWRÓCIŁ ?

14 komentarzy:

 1. Nie kojarzę sklepu, a szminki nie kupie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Akurat wtedy nie miałam konta i nie zalapałam się na coś z tego sklepu.Fajnie gdyby znów otworzyli i to z przystępnymi cenami :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba akurat wtedy nie miałam konta, więc nie kojarzę :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pamiętam tego sklepu, wtedy jeśli grałam to rzadko. Fajnie by było gdyby wrócił.
  kreda2

  OdpowiedzUsuń
 5. Za ta cenę to na pewno szminki nie kupie. Myślę, ze to błąd i niedługo zostanie naprawiony. Z nowej dostawy do tego sklepu bardzo bym sie ucieszyła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sklep kojarzę , mam kilka produktów tej marki i w sumie chciałabym żeby sklep powrócił. Jednak zgadzam sie z tym że gdyby powrócił ceny byłyby porównywalne do tych z Luxe czy Transform.

  avril5460

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętam ten sklep z początków mojej przygody ze stardollem. Kosmetyki były całkiem fajne, nie było może wielkiego wyboru tak jak w Dot, ale wszystkie rzeczy były w bardzo przystępnych cenach, co było ogrooomnym plusem tego sklepu :) Sklep móglby powrócić, gdyby ceny były takie jak kiedyś, ale tak pewnie nie będzie.
  ....Yellow....

  OdpowiedzUsuń
 8. Cena za szminkę jest z pewnością za wysoka, ale jak chyba wszyscy myślę, że to błąd. Nie było mnie wtedy na stardoll. Moje konto zostało założone w roku 2011, ale zaczęłam grę w 2013. Z tego co wiem sklep był wspaniały. Fajnie by było, gdyby wrócił. Jeżeli chodzi o szminkę - piękny kolor. Szkoda że taka droga :D
  Pozdrawiam
  natala2476

  OdpowiedzUsuń
 9. Moim zdaniem jest to po prostu błąd.. A szkoda, bo fajnie by było gdyby ten sklep wrócił.

  Andziacool324

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie byłoby gdyby ten sklep powrócił, a cena szminki to pewnie kolejny błąd adminów

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 11. Niech wraca ! Były w nim fajnie kosmetyki i przed wszystkim tanie :)

  gabadoll

  OdpowiedzUsuń
 12. A już myślałam że będzie jakaś dobra wiadomość że admini chociaż raz pomylą się na naszą korzyść (tzn. czemu ta szminka nie może być za 999 sm!). A może to pomyłka przed ponowną dostawą Sephora?

  agata1873

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!