czwartek, 23 października 2014

Hot or Not!

Witajcie!

Przyszedł czas na pierwszy post z serii Hot or Not!
Dzisiaj ocenimy dwie piękności: kreda2 oraz Imkhye! Zobaczmy ich stylizacje!kreda2konwalia.19: Mam mieszane uczucia. Z jednej strony stylizacja jest dopracowana i utrzymana w jednym stylu, z drugiej... Coś mi się tu gryzie. Przeszkadza mi koszulka - nie wygląda zbyt dobrze w połączeniu z narzutką. Torebka również mogłaby być inna - nieco większa, bardziej rockowa.
Wielkim plusem jest połączenie kolorystyczne. Miałaś fajny pomysł, ale musisz dopracować szczegóły - dlatego ode mnie na razie HOT/NOT, niestety z przewagą NOT. 

Elajna: Stylizacja wygląda estetycznie, kolory ze sobą współgrają ale wydaję mi się, że jednak coś tu nie gra. Sądzę, że zmiana dodatków, tzw. butów oraz torby zdecydowanie poprawiłaby efekt całość. Oceniam Twoją stylizację na HOT/NOT by Cię nie zniechęcić do dalszej pracy,


Imkhyekonwalia.19: Podoba mi się to połączenie. Czerń i złoto zawsze dobrze wyglądają. Mam jednak małe zastrzeżenia. Po pierwsze - buty. Uważam, że są za ciężkie. Torebka również niezbyt mi się podoba. Urzekła mnie natomiast twarz i makijaż Twojej doll. Są przeurocze! ^.^ A wracając do oceny... Stylizacja ma coś w sobie, dlatego ode mnie HOT z małym minusikiem :)

Elajna: Stylizacja jak najbardziej nawiązująca do naszej jesień... Bardzo fajnie wkomponowałaś naszyjnik, który rozjaśnia stylizację i nadaje jej ciekawego wyglądu. Jedna mała rzecz, która mi tu nie odpowiada to torba. Ale nie mogłabym inaczej ocenić, tej stylizacji niż oceną pozytywną, ponieważ całość : Twoja stylizacja oraz doll pasują do siebie i wyglądają pięknie, dlatego jesteś HOT


Przepraszamy, że dziś tylko dwie osoby, ale miałyśmy małe problemy techniczne ;(
Zgadzacie się z naszymi ocenami? Nie jesteśmy zbyt ostre?

Kolejka zapisów znajduje się w "Przydatnych linkach" po prawej stronie!

Dziękujemy Wam i widzimy się za tydzień!
konwalia.19 i Elajna

8 komentarzy:

 1. Bardziej podoba mi się stylizacja kreda2

  OdpowiedzUsuń
 2. Żadna ze stylizacji mi się nie spodobała

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak najbardziej zgadzam się z ocenami :)

  paula1908

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się druga stylizacja :)
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi się nie podobają te stylizacje, bez spin, nie są w moim guście. Więc się nie wypowiadam na ten temat :))
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę,że oceny są jak najbardziej adekwatne do stylizacji :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!