poniedziałek, 13 października 2014

Nowy sklep

Do Starplazy dotarł nowy sklep o nazwie The JetSet. Niestety zakupy w nim mogą robić tylko osoby z Superstar. Ceny wahają się od 6sd do 38sd oraz między 79sm, a 98sm. Osobiście podoba mi się kilka rzeczy i najprawdopodobniej coś kupię.

Co myślicie o tym sklepie? Planujecie jakieś zakupy?

11 komentarzy:

 1. Szczerze. To spodziewałam się czegoś więcej po tym sklepie. W końcu miał być tylko dla użytkowników ze statusem SS, więc myślałam, że będzie takie WOW, jednak się zawiodłam. Sklep nie za bardzo zachęca mnie do zakupu SS by móc w nim coś kupić ;d
  KlaudiaPink121

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda ,że nie jestem ss ,bo kupiłbym tą męską bluze :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Spodziewałam się czegoś lepszego, ale na pewno coś kupię.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpadło mi parę rzeczy w oko, jednak nie jestem SS, więc nie mogę nic kupić. Jednak mimo wszystko, spodziewałam się o wiele lepszej dostawy dla SS, a ta jest według mnie przeciętna.
  MoveYourBody7

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zawiedziona. Spodziewałam się czegoś więcej. Kiedy dostałam tą darmową kurtkę parkę byłam nią "oczarowana". Myślałam, że ta kolekcja będzie taka wspaniała jak ta kurtka, a tu .... Na razie nic nie kupię :)
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest średni ten sklep. Potwierdzam,że spodziewałam się jak większość wielkiego Woow a tymczasem kocha.Jeszcze nie wiem czy coś kupie .

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 7. Spodobały mi się dwie rzeczy. Szkoda, że nie mam ss.

  OdpowiedzUsuń
 8. według mnie kolekcja świetna *.* a najlepsza kurteczka oraz czarno biała sukienka , zakochałam się :) tylko ceny mogłyby być odrobinę niższe
  CukierkowaJa

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic nie kupię, nie jestem SS.
  AleDeDzula

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!