poniedziałek, 9 marca 2015

Stardoll Cafe - Pasje

Hej!
Dzisiaj wydaje mi się taki lekki i przyjemny temat:
PASJE

Jestem szczerze przekonana, że każdy jakąś w swoim życiu ma. Nieważne czy to jest kolekcjonowanie znaczków, czy też jazda na motorze. Bez względu na to, każdą pasję powinniśmy szanować. 
Jeśli chodzi o mnie, nie wyobrażam sobie swojego życia bez mojej pasji. Pewnie niektórzy z wcześniejszego posta wiedzą, że jest to jeździectwo.
Tak samo na pewno jest w przypadku innych. Uważam, że nawet jeśli ktoś zaprzestałby swojego hobby, po pewnym czasie i tak by do tego wrócił. 

Z doświadczenia wiem, że niektórzy są wyśmiewani przez swoje zamiłowanie. Ktoś, np. hoduje pająki. I co z tego? Oznacza to, że jest gorszym lub obrzydliwym człowiekiem? Według mnie nie.
Czasami swojej pasji poświęcamy całe życie, czasem może narażać nas na niebezpieczeństwo lub śmierć. 
Co ja o tym sądzę?
Dla mnie nie jest to głupotą. Przecież i tak każdy kiedyś zakończy życie na tej ziemi, więc czemu nie korzystać z danej nam możliwości?
Oczywiście, we wszystkim trzeba znać jakiś umiar.

Kilka przykładów pewnych zainteresowań:


(Nie obrażajcie się, wybrałam przypadkowe.)

A wy? Jaką macie pasję? Wypowiedzcie się w komentarzach!

6 komentarzy:

 1. Moją pasją jest fotomodeling i fotografia :) To jest coś co jest moim takim konikiem i regeneruję się w ten sposób. Swego czasu trenowałam siatkówkę,ale zrezygnowałam z tego względu,że nauczycielka już nie miała pomysłu na zajęcia i co raz mniej osób przychodziło. Teraz przez szkołę średnią i ogrom nauki nie mam na to czasu niestety :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie nie interesuje nic konkretnego, ale lubię próbować nowych rzeczy.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja uwielbiam śledzić życie osób sukcesu. Lubię oglądać, ale przede wszystkim czytać wywiady. Mam wtedy lepsze pomysły na siebie. Jestem pełna inspiracji. I tak mi teraz wpadło do głowy, że może dałabyś radę zamieszczać tutaj jakieś krótkie wywiady z jakimiś bardziej znanymi osobami ze stardoll? Ale oczywiście z naszego kraju, żeby pokazać, że my naprawdę potrafimy! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam rysować. Rysuję wszystko i wszystkich. Głównie są to szkice. Nie będę się chwalić, że są idealna bo nie są, ale same szkice wychodzą mi całkiem, całkiem. Artykuł bardzo fajny ;)
  julcia789

  OdpowiedzUsuń
 5. Moją pasją jest rysowanie, fotografia i czytanie. Mam zamiar dalej to rozwijać i wykorzystywać w przyszłości :)

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 6. Moją pasją jest jazda konna. Kiedy jeżdże konno czuję, jakby koń i ja mieliśmy jakoś całość i rozumieli się bez słów ! To przyjemne uczucie, gdy koń swoim 'noskiem' dotyka ciebie, przechodzą ciarki <3 Poza tym, uwielbiam te zwierzaki ! Mogłabym ciągle spędzać z nimi czas. Moim marzeniem jest mieć konia :) Druga moja pasja to śpiew. Kocham to robić. Mimo że nie lubie występywać, to daje siłę. Poza tym, jazda konna daję nam dązenie do sukcesu i wiarę w siebie. Ostatnia moja pasja to zwierzęta. Może to dziwnie jest sformułowane ale kocham zwierzęta :) Sama posiadam 2 pieski ze schroniska. Moim zdaniem, lepiej jest adoptować, bo dajemy mu drugie życie. Nie cierpie ludzi którzy nie szanują zwierzat. Jestem też wolontariuszką w schronisku.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!