środa, 22 kwietnia 2015

Dostawa do Callies Picks

Do sklepu Callies Picks trafiła nowa kolekcja, która ma dwa piętra. Ceny wahają się od 4sd do 30sd oraz między 40sm, a 90sm. Osobiście po raz kolejny jestem zła, bo w łapy Callie wpadła czarna kurtka z Jean Paul Gaultier.

Podoba Wam się coś? Kupicie coś?

6 komentarzy:

 1. Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem kurtki Jean Paul Gaultier, bo znalazłam okazję za 100sd - na szczęście rozmyśliłam się. Moim zdaniem największą stratą jest powrót VIP pass, cieszę się, że sprzedałam ją za sporą sumkę kilka miesięcy temu. Kolekcja ogólnie nie należy do najlepszych, ale znajdzie się kilka rzeczy, które chętnie kupię.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna kolekcja z rockowym akcentem :D Ten motocyklista nadaje charakteru XD A co do kolekcji to juz ręce opadają z tymi perełkami. Osobiście mam kilka rzeczy,ale może cos znajdę co mnie zadowoli :D

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja ogólnie według mnie prezentuje się średnio, ale patrząc na każdą rzecz z osobna można znaleźć kilka naprawdę ładnych rzeczy. Na pewno kupię kilka rzeczy w tym kurtkę JPG oraz VIP pass.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcja nie najgorsza, lecz nie zachwyca...Podoba mi się zawieszka Vip i plecaki. Niektóre rzeczy naprawdę wpadły w oko, widze perełki. Nie obczaiłam kolekcji, ale zrobie to w najbliższym czasie. Już ten sklep mnie też denerwuję, częściej nic ciekawego i były lepsze ;_; Callie wykrada wszystko, co cenne... Chociaż, w sumie to dla mnie w miarę dobrze :)
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie, ze jest koszulka "rock punk glam" z kohl's z kolekcji abbey dawn. Milo, ze powrocila po tylu latach:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Kupiłam bluzkę, która była bot busy'em . Myślę jeszcze nad rzeczami za sm, kurtką motocyklową i spódnicą z tego samego manekina :P

  paula1908

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!