czwartek, 16 kwietnia 2015

Zmiany na Stardoll - ciąg dalszy

Jak już niektórzy mogą zauważyć, Stardoll przeżył kolejną zmianę. Tym razem przyszła pora na panel gracza i wszystkie przydatne informacje. Wszystko co dotychczas znajdowało się na dolnym pasku, znajduje się na górze w odświeżonej i nowoczesnej wersji. Powiadomienia, wiadomości, nowe zaproszenia do znajomych itd.


Po najechaniu myszką na nasz awatar, otworzy nam się panel z podstawowymi informacjami i opcjami związanymi z naszym kontem.I kolejna bardzo dobra zmiana! Teraz aby zobaczyć ile zostało nam do następnego poziomu, oraz co będzie dostępne do odblokowania po wstąpieniu na kolejny poziom trzeba kliknąć na pasek Starpoints. To chyba przydatne, bo czasem niechcący najeżdżało się na pasek i od razu trzeba było borykać się z otwierającym się okienkiem.

Przejdźmy dalej. Ikonka z dzwoneczkiem, w niej mamy wszystkie informacje na temat ile mamy wiadomości, ile zaproszeń do znajomych, ile like'ów w Spotlight itd.Następny przycisk - czat. Szczerze mówiąc, trudno mi się będzie przyzwyczaić, ponieważ Stardoll zrezygnował z czatu u góry na bardzo długi czas.. No ale nic - trzeba iść z duchem czasu :)Kolejna ikonka - zaproszenia do znajomych. Przycisk bardzo ciekawy. Gdyby działał troszeczkę inaczej ułatwiał by całą selekcję niechcianych zaproszeń. Pokazuje on nam niestety tylko kilka najświeższych zaproszeń i aby przejść do kolejnych trzeba kliknąć - Show all friend requests.
W tym panelu mamy także możliwość szybkiego przejścia do naszych Najlepszych Przyjaciół.Następne kilka przycisków działa tak samo jak poprzednio. Przycisk w kształcie koła odpowiada za zbieranie Starmonet, przycisk z logiem Akademii otwiera panel z Akademią i zadaniami, a flaga zmienia język strony. Oczywiście obok mamy obecny stan konta i ogromny zachęcający przycisk do kupowania doładowań. Osobiście wygląd mi się podoba. Stardollowi potrzebny jest powiew świeżości, a administratorzy idą w dobrym kierunku. Czekam na więcej :)

Co sądzicie o nowym wyglądzie?
Podoba się wam?

4 komentarze:

 1. Co do wyglądu - jest naprawdę okej, uważam, że jest lepszy od poprzedniego, jednak teraz wszystko się zawiesza. Mam nadzieję, że admini to naprawią :)

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zaskoczona tymi zmianami,oczywiście pozytywnie :D Na pewno będę musiała Się przyzwyczaić i również czekam na kolejne zmiany :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląd zmienił się według mnie na plus, ale trzeba będzie się przyzwyczaić.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 4. Weszłam na stardoll, dzięki wam, żeby zobaczyć to nowość. Ostatnimi czasy, admini bardzo dużo zmieniają :) Nie wiem, czy to plus, czy minus, ale poprzednia zmiana raczej na zaletę zaliczę. Trochę mi się tnie to, ale to może tylko mi. Nie mogę się odnaleźć, dzięki czemu gra nie jest zbyt przyjemna ;/ Ale to kwestia czasu...
  Sama nie wiem, fajnie że zrobili zmiany, bo w końcu trzeba, ale nie jestem mega zadowolona.

  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!