piątek, 15 maja 2015

Dostawa do PPQ

Do sklepu PPQ trafiła nowa kolekcja. Ceny wahają się od 4sd do 28sd. Według mnie dostawa jest udana i wydaje mi się, że w niedługim czasie Admini dodadzą kolejne piętro do tego sklepu.
Podoba Wam się ta kolekcja? Kupicie coś?

12 komentarzy:

 1. Kolekcja jest ładna, ale ceny są nie ładne... Tak wogóle ten sklep jest oparty na takich masakrycznych cenach :(: Najtańszy jest "proszek" na głowe, który kosztuje tylko 4 sd :) Nic, a nic nie kupię...

  Misi.9

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładna i delikatna kolekcja, lecz nie wiem czy coś z niej v kupie :/
  QueenRoyal.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolekcja jest bardzo udana. Na pewno w mojej szafie pojawi się kilka z tych ubrań ;D

  SrebrnaMuza

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna i taka delikatna kolekcja,trochę mi przypomina Królową Śniegu XDD planuję zakupy m.in torebki i sukienki :D

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie troszkę śmieszy to, że kolekcja jest zimowa, a zaczyna nam się lato xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest ktos zainteresowany kupnem konta z masą ubran, mebli i kosmetykow, 59 poziomem, szescioletnim stazem, i royality (ktore pojawi sie po doladowaniu superstar)?

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajna dostawa , ale kolory są bardziej na zime a nie na lato . Ale z chęcią coś kupie.. :p

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolekcja jest delikatna. Biel, srebro i złoto to piękne kolory, które tu przeważają. Dostawa jak dla mnie, jest bardziej zimowa, nie letnia, ale to taki szczegół :) Nie wiem jednak czy coś kupię, ale raczej kolekcje zaliczam do udanych.
  Zainwestuję na pewno w płaszczyk, jak oczywiście ilość sd mi pozwoli. Ozdoba na doll na głowę z daleka wygląda jak łupież. Hahah nie wiem czemu tak to widzę :D Dodatki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Myślę, że jakoś pojedyńczą rzecz kupię, ale nie wybiorę się na mega wielkie zakupy.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystko w bieli, tego jeszcze nie było. Nowa dostawa bardzo przypadła mi do gustu i kupiłam chyba z pięć rzeczy :) jestem bardzo zadowolona.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostawa podoba mi się, a szczególnie kilka rzeczy, które mam zamiar kupić. Również uważam, że pewnie admini dodadzą jeszcze jedno piętro.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 11. Absolutnie zakochałam się w tej kolekcji! Według mnie, jest idealna. Delikatna, w kolorze bieli, sporo przeźroczystych ubrań. Kupiłam wszystko co chciałam (i na co oczywiście pozwalał mi budżet).

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!