środa, 3 czerwca 2015

Callie's Picks No.42

Witam, dziś możemy ujrzeć nową kolekcję CP. Są dwa piętra a ceny wahają się od 6 SD do 24 SD. Kolekcja nie robi szału ale z pewnością coś kupię :)
A Wy? :)


8 komentarzy:

 1. Super kolekcja ^^ Zachwycona jestem ¶:

  Misi.9

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zakupiłam sznurek, pasek za sm, buty za sm te wielkie :D oraz kurtkę za 18 sd :) Kolekcja nie powala na kolana, ale też nie jest najgorsza. Można znaleźć kilka perełek :) Miałam kupić coś z tamtej kolekcji, ale nie zdążyłam ;/ Kolekcja CP szybko zmieniają się na nowe.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem kolekcja należy do średnich,choć znajdzie się kilka rzeczy godnych uwagi. Już kupiłam czarną kurteczkę za 26 sd (kiedyś mark fast tribute) i kilka rzeczy za sm. W planach mam też zakup spódnicy maxi.

  SrebrnaMuza

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolekcja NIS należy do rewelacyjnych,bo bywały o wiele lepsze w tym sklepie. Osobiście raczej kupię rzeczy za starmonety i być może coś za stardollary , jeśli będzie to godne uwagi :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja kupiłam spódniczke z Mortal Kiss oraz jeansową kurteczkę. W planach mam kilka innych rzeczy,ale narazie brak funduszy. Kolekcja suma sumarum jest średnia

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się pomysł na kolekcję, jednak nie zachwyciła mnie jej zawartość. Znalazłam kilka perełek, ale nie jestem w 100% zadowolona.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolekcja co prawda nie jest zachwycająca, ale jak zwykle znalazło się w niej kilka perełek, których nie posiadam. Na pewno zrobie jakieś zakupy.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!