czwartek, 4 czerwca 2015

Star Designer of the week

Na Stardoll właśnie pojawiło się nowe osiągnięcie do zdobycia: Dreams of Design. Możemy je odblokować, jeśli zostaniemy Star Designer of the week. Póki co bardzo mało wiem, jak można zostać taką osobą, na pewno trzeba mieć talent i tworzyć ładne rzeczy w Stardesign. Wydaje mi się, że Admini będą wybierać takie osoby poprzez jakieś ich statystyki, kto był popularnym projektantem w tym tygodniu, kto dużo sprzedał projektów oraz może mieć również na to wpływ promowanie swojej doll w mediach społecznościowych, gdyż na samym dole strony, gdzie możemy bliżej przyjrzeć się zwycięzcy jest hashtag #StarDesigner2015. Niestety to miano mogą zdobyć tylko osoby, które mają wykupione członkostwo SuperStar.


 
Co o tym myślicie? Będziecie starać się o ten tytuł? 

8 komentarzy:

 1. Całkiem fajny pomysł na kolejne osiągnięcie :) Osobiście nie mam zbytniego "talentu" w projektowaniu wszelkich fryzur ,ubrań,mebli czy też biżuterii . Chociaż z tym ostatnim to nawet dobrze XD Ale jak będę mieć ten status to czemu nie ,można powalczyć. Chociaż jeszcze nie wiem na jakiej zasadzie jest to wybierane XD

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 2. Admini imponują mi kreatywnością. Mimo to, na pewno nie będę się starać o ten tytuł, gdyż nie mam żadnego wpływu w mediach czy talentu.

  karo45623Love1

  OdpowiedzUsuń
 3. Spodziewałam się czegoś innego, ale to przerosło moje oczekiwania. Dobry pomysł, niestety nie mam zdolnosci projektanckich :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki sobie ten pomysł, ale przynajmniej wiem o co chodzi.

  Misi.9

  OdpowiedzUsuń
 5. Początkowo spodziewałam się czegoś innego, admini bardzo mnie zaskoczyli. Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale ja raczej nie mam żadnych szans na wygraną :).

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny pomysł, ale spodziewałam się czegoś innego. Nie przerosło to moich oczekiwań, choć admini imponują kreatywnością i robią nam zmiany! To całkiem dobry pomysł, ale nie będe starała się o miano, bo nie mam ochoty i kreatywności do projketów ze StarDesign.
  karolciaazaw12

  OdpowiedzUsuń
 7. myslałam że będzie coś innego jednak zawiodłam się ;/
  QueenRoyal.

  OdpowiedzUsuń
 8. Widać,że admini się starają. Jednak nie mam zdolności projektowania rzeczy z design. Fajnie byłoby otrzymać taki tytuł, ale i tak nie mam szans :)

  SrebrnaMuza

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!