sobota, 4 lipca 2015

Nowy HB w Starplazie

Wchodząc na stronę główną możemy zauważyć, że pierwszy, lipcowy HB dotarł do Starplazy. Są to białe sandałki ze złotymi paskami. Kosztują one 13 stardollarów ( 12 po przecenie dla Royalty ). Moim zdaniem są całkiem ładne, aczkolwiek nie wiem czy je kupię.


Co o nich sądzicie?
Kupicie je?

4 komentarze:

 1. Może nie do końca się przebudziłam i nadal czuję mojego kota liżącego mnie po twarzy, którego poranna perspektywa ma opis "czuowiek wstaje o piątej nad ranem, tylko po to, żeby dać mi papu", ale nie czuję, żeby powyższe buty jakoś mnie uwiodły swoim pięknem. To wszystko raczej zdaje się być jak oglądanie szalonego instruktora jazdy, który właśnie kazał nam skręcić w lewo, pomimo tego, że nigdy wcześniej nie prowadziliśmy auta - dlaczego? Ano dlatego, że mało osób decyduje się na dwukolorowe dodatki, dobierane tylko dla innego dwukolorowego artykułu (przyznaję, nie są tutaj konieczne, kiedy mamy złote, srebrne, czy w ramach rekreacyjnego eksperymentowania, nawet brązowe kolory ubrań, ale przyznajcie się; ilu z Was nosi taką kolorystykę?). Dla mnie jest to jak szalona jazda, bo obawiam się takich połączeń, jednak okazuje się też sporym wyzwaniem. Czy podejmę się go? Zobaczymy. Czy Wy się go podejmiecie?
  WaverlyBoyle

  OdpowiedzUsuń
 2. Buty prezentują się ładnie i mogą okazać się dość uniwersalne przy letnich stylizacjach. Być może w najbliższym czasie je kupię.

  maja6229

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie prezentują się na doll i tak naprawdę mogą nam opanować do większości rzeczy. Podobają mi się ,ale przez taka cenę się waham

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne buty ale aż 12 sd ! za buty które mogę zastąpić za sm boże .... admini przesadzają z ceną ale buty są świetne i bardzo oryginalne

  gabrysiaslysz

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!