wtorek, 10 listopada 2015

Stylowy Pojedynek #12

Stylowy pojedynek! 
Hej! Zapraszamy Was do dwunastego pojedynku na najlepsze stylizacje! Od razu pragniemy Was zaprosić na stronę Ubieranki.eu!
Ubieranka.pl podobnie jak Stardoll jest miejscem spotkań dziewczyn, które kochają modę i dobrą zabawę. Wolny czas możecie poświęcić na masę ubieranek i innych gier, które nie pozwolą Wam się nudzić :)
Cieszymy się bardzo, że chętnie wpadacie na Ubieranka.pl, gdzie tworzycie fenomenalne stylizacje. W dalszym ciągu dodajemy całą masę quizów oraz nowy rodzaje zabawy, który zyskał uznanie wśród naszych użytkowniczek. 
Co robić w takie szare i mokre dni jak dziś? Można poczytać książki, upiec pyszne ciasto albo iść do kina z przyjaciółkami na ciekawy film. Właśnie ostatnia opcja wydaje się najlepsza więc dzisiejsza gra skupi się gwiazdach filmowych! Użytkowniczki ubrały młodą, wschodzącą gwiazdę. Kliknij TUTAJ, aby zagrać!
Pamiętajcie, że swoje stylizacje możecie publikować pod każdą ubieranką! Wystarczy wybrać ciekawą grę i ubrać modelkę. Jeżeli nie wiesz jak dodać stylizację, kliknij TUTAJ. Dodatkowo od kilku dni prowadzimy ranking stylizacji. Najciekawsze kreacje mają szansę zdobyć medal i dzięki temu piąć się w górę w rankingu! Więcej informacji na temat nowości na Ubieranki.eu znajdziesz TUTAJ.
Stylizacja #1
callie przygotowała bardzo delikatną stylizację, która jest fenomenalna! Sama fryzura i rysy twarzy przypominają gwiazdę piosenki - Britney Spears. Ale skupmy się na ubraniach.  Różowy top z delikatnym kwiecistym wzorkiem pasuje do spódnicy z długim wcięciem. Ta zasługuje szczególnie na uwagę ze względu na swoje wykończenie białym paskiem. Do całości wystarczy dobrać ładne szpilki, torebkę oraz złotą kolię na szyję i wyruszamy na czerwony dywan!

Stylizacja #2
Olastyles pokusiła się o złoto. Szczególnie w oczy rzuca się jaskrawa torebka oraz paski na obcisłej sukience, która podkreśla talię dziewczyny. Czy według Was brązowy żakiet jest tutaj trafnym wyborem? Na pewno trzeba pochwalić autorkę za to, że postanowiła dobrać żakiecik i zakryć ramiona. 
---
Czekamy na Wasze głosy!  Swoje opinie i oceny możecie publikować w komentarzu. Zwycięską stylizację poznamy w przy okazji kolejnego pojedynku, który odbędzie się za niecałe dwa tygodnie! Pamiętajcie, że również Wy możecie brać udział
w pojedynku oraz konkursie na najlepszą stylizację. Powodzenia!

1 komentarz:

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!