wtorek, 31 lipca 2012

Kopiarstwo, czy nie?

Dziś, gdy zarabiałam starmonety (zakładka Projekty), trafiłam na taki oto 'zbieg okoliczności':



Zostawiam to bez komentarza. Co o tym sądzicie? Myślicie, że to zbieg okoliczności, czy przeciwnie?


PS. Nie denerwujcie się. Post może nie jest potrzebny, ale taki dla informacji, nie ma co się denerwować! :)

20 komentarzy:

  1. hah - udostępniłaś to dwa razy - ja też bez komentarza to zostawiam

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  2. a nie u mnie w kompie się coś zrobiło - ten sam post był 10 razy :D

    tiaraailwys

    OdpowiedzUsuń
  3. Moim zdaniem to i jedno i drugie a post zbędny ;/

    OdpowiedzUsuń
  4. NO I CO?? TERAZ JEST WIELE PROJEKTÓW Z MOTYWAMI FLAGI, A TO ZBIEG OKOLICZNOŚCI, NO!

    OdpowiedzUsuń
  5. wow motyw flagi jest tak popularny że raczej to jest tylko zbieg okoliczności. nie ma co temat miesiąca !!!

    OdpowiedzUsuń
  6. Dużo ludzi teraz projektuje ciuszki z motywem flagi -,-

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  7. MNUSTWO LUDZI TAKIE COŚ projektuje, przypadek że podobne sukienki się znalazły.
    CzerwonaJulka2

    OdpowiedzUsuń
  8. Kopiarstwo to jest to jak ktoś notorycznie stara się coś od kogoś kopiować, a ten motyw jest bardzo popularny :)

    OdpowiedzUsuń
  9. miss__ashley2

    WYPŻEDAŻ u mnie KUPUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  10. Zbieg okoliczności! Dużo osób chce mieć motyw flagi,jedni robią to na koszulkach a inni np. na sukienkach. Nie sądzę aby to było kopiarstwo bo dużo jest osób z takimi projektami.


    NiceKarolina1o1

    OdpowiedzUsuń
  11. Moim zdaniem to nie jest kopiarstwo. Ten wzór jest bardzo popularny nie tylko wśród stardollowiczów.

    OdpowiedzUsuń
  12. myśle ze to nie kopiarstwo

    Angelika.1999

    OdpowiedzUsuń
  13. Nie wiem, co ludzie widzą w tych bejsbolówkach i motywach flagi. Jak kilka osób ma ale żeby prawie wczyscy , bez przesady ..
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  14. To raczej zbieg okoliczności ;D Dużo osób projektuje ciuchy z flagą ;)


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  15. Nie wiem co o tym sądzić..;p


    MissaKaSaNdRa11

    OdpowiedzUsuń
  16. Ja uwazam ze to nie kopiarstwo. ;d

    gosiar9

    OdpowiedzUsuń
  17. Po prostu jedna osoba wymyśliła a resza oczywiście wszystko skopiowała.

    KamilaxP

    OdpowiedzUsuń
  18. Teraz są modne ciuszki z flagą. Więc mi się wydaję że ten post jest zbędny.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  19. też miałam to samo ; D . /shaakeit

    OdpowiedzUsuń
  20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!