Zostawiam to bez komentarza. Co o tym sądzicie? Myślicie, że to zbieg okoliczności, czy przeciwnie?
PS. Nie denerwujcie się. Post może nie jest potrzebny, ale taki dla informacji, nie ma co się denerwować! :)
PS. Nie denerwujcie się. Post może nie jest potrzebny, ale taki dla informacji, nie ma co się denerwować! :)

hah - udostępniłaś to dwa razy - ja też bez komentarza to zostawiam
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
a nie u mnie w kompie się coś zrobiło - ten sam post był 10 razy :D
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Moim zdaniem to i jedno i drugie a post zbędny ;/
OdpowiedzUsuńNO I CO?? TERAZ JEST WIELE PROJEKTÓW Z MOTYWAMI FLAGI, A TO ZBIEG OKOLICZNOŚCI, NO!
OdpowiedzUsuńwow motyw flagi jest tak popularny że raczej to jest tylko zbieg okoliczności. nie ma co temat miesiąca !!!
OdpowiedzUsuńDużo ludzi teraz projektuje ciuszki z motywem flagi -,-
OdpowiedzUsuńhiphopcia
MNUSTWO LUDZI TAKIE COŚ projektuje, przypadek że podobne sukienki się znalazły.
OdpowiedzUsuńCzerwonaJulka2
Kopiarstwo to jest to jak ktoś notorycznie stara się coś od kogoś kopiować, a ten motyw jest bardzo popularny :)
OdpowiedzUsuńmiss__ashley2
OdpowiedzUsuńWYPŻEDAŻ u mnie KUPUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zbieg okoliczności! Dużo osób chce mieć motyw flagi,jedni robią to na koszulkach a inni np. na sukienkach. Nie sądzę aby to było kopiarstwo bo dużo jest osób z takimi projektami.
OdpowiedzUsuńNiceKarolina1o1
Moim zdaniem to nie jest kopiarstwo. Ten wzór jest bardzo popularny nie tylko wśród stardollowiczów.
OdpowiedzUsuńmyśle ze to nie kopiarstwo
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Nie wiem, co ludzie widzą w tych bejsbolówkach i motywach flagi. Jak kilka osób ma ale żeby prawie wczyscy , bez przesady ..
OdpowiedzUsuńszachrajka139
To raczej zbieg okoliczności ;D Dużo osób projektuje ciuchy z flagą ;)
OdpowiedzUsuńLola7488
Nie wiem co o tym sądzić..;p
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Ja uwazam ze to nie kopiarstwo. ;d
OdpowiedzUsuńgosiar9
Po prostu jedna osoba wymyśliła a resza oczywiście wszystko skopiowała.
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Teraz są modne ciuszki z flagą. Więc mi się wydaję że ten post jest zbędny.
OdpowiedzUsuńWeronia884
też miałam to samo ; D . /shaakeit
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń