1. Wejdź TUTAJ i kliknij GO
2. W okienko wklej: http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=3144
3. Zaloguj się.
4. Wypełnij formularz.
5. Kliknij Send e-mail
za informację dziękuję http://www.underneathstardoll.net/
jeśli wkleisz http://ox.stardoll.com/www/delivery/ck.php?bannerid=31913 a potem klikniesz na napis :send an e-card..." i wyślesz kartę to dostaniesz bransoletkę
Juz dawno zrobiłam, nwm nie robilam tego sposobu tylko inny sposób, dostalam to przy darmówce pod spodem.
OdpowiedzUsuńMoże zrobię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Możeeee , raczej zrobię :D
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Ja przypadkiem zrobiłam :P
OdpowiedzUsuńhiphopcia
mam ją mimo,że ni wykonywAŁAM TEJ DARMÓWKI NW.CZEMU ;/
OdpowiedzUsuńnie robię
OdpowiedzUsuńnie robię .
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Zrobiłam :D
OdpowiedzUsuńLola7488
moze zrobie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
jeśli wkleisz http://ox.stardoll.com/www/delivery/ck.php?bannerid=31913 a potem klikniesz na napis :send an e-card..." i wyślesz kartę to dostaniesz bransoletkę
OdpowiedzUsuńZrobię :)
OdpowiedzUsuńWika_star2
zrobiłam b.fajne
OdpowiedzUsuń*o*
OdpowiedzUsuńmisskinga0065