środa, 8 sierpnia 2012

Darmowa sukienka

1. Wejdź na http://docoja.com/blue/
2. W okienko wklej: http://www.stardoll.com/
3. Zaloguj się.
4.W okienko wklej http://www.stardoll.com/do/campaign/giveItem.php?id=20&hash=f20ef63d22cbec434cd5c9f8f9106ffc

13 komentarzy:

  1. Zrobiłam , nawet ładna :)

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  2. podoba mi się,więc robię~! :D

    NiceKarolina1o1

    OdpowiedzUsuń
  3. śliczna / już ją robię !!!

    tiaraailwys

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie robię xD


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  5. Jest lato,a sukienka idealnie pasuje . !

    OdpowiedzUsuń
  6. Mi nie chce się otworzyć ta strona dacoja :(.
    Czy można to zrobić przez inną proxy??


    Jagodzia92

    OdpowiedzUsuń
  7. No nawet ładna :)) Zrobię :))


    Karola81

    OdpowiedzUsuń
  8. nawet, nawet. ale nie wiem czy robić .
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  9. śliczna , na pewno zrobię ;)

    Nataboss__ss

    OdpowiedzUsuń
  10. Ładna!

    Wika_star2

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!