czwartek, 2 sierpnia 2012

Darmowy błyszczyk

EDIT: Nowy sposób zrobienia darmówki, tamten nie działał:

1. Wejdź TU
2. W okienko wklej: http://www.stardoll.com/en/
3. Zaloguj się na swoje konto
4. W okienko wklej: http://www.stardoll.com/en/do/campaign/maybelline.php
5. Jeżeli przeniosło Cię na Facebook'a - znaczy, że masz darmówkę. Nie musisz się logować. :)


Zrobicie?

33 komentarze:

  1. On już był kiedyś chyba.
    Ala1999Trubas

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam go już od dawna ;D
    misiaczek9123

    OdpowiedzUsuń
  3. nie mam go , ale nie działa

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  4. Działa! mam go! I sie ciesze! norlmalnie to za taki błyszczyk musiałabym zapłacić 24 sd!

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  5. działa!!!!JAK NIE UMIECIE ROBIĆ KROK PO KROKU TO SIE NIE UDZIELAJCIE!!!

    OdpowiedzUsuń
  6. działa!!!!JAK NIE UMIECIE ROBIĆ KROK PO KROKU TO SIE NIE UDZIELAJCIE!!!

    OdpowiedzUsuń
  7. Nie robię XD

    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  8. Działa nie kłamcie !Ja go mam

    OdpowiedzUsuń
  9. wszystko działa róbcie krok po kroku!!!

    OdpowiedzUsuń
  10. MAM i działa !!
    blob.

    OdpowiedzUsuń
  11. Mam już błyszczyk, ale ten też zrobiłam.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  12. mam już od dawna ^^
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  13. Działa! Na początku mi nie działało ale za którymś razem robiłam to wolno i jest b łyszczyk! :D Jestem micia3009 możecie zobaczyć u mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  14. Zrobiłam go już rok temu bo był :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Nie kłamcie działa! Tylko że mnie nie przeniosło do facebooka

    Andziacool324

    OdpowiedzUsuń
  16. Robię już 7 raz po kolei i mi nie działa .

    OdpowiedzUsuń
  17. SUPEER! mam mi już działa 2 raz moge komuś zrobić! to jest wspaniałe <>,<>

    OdpowiedzUsuń
  18. jak coś piszcie do : wikusia-wiki10

    OdpowiedzUsuń
  19. Wiadomo że każdy kto jest Memberem i nie ma sd zrobi... :). Ja zrobiłam i jest piękny x3.
    Super_dora :).

    OdpowiedzUsuń
  20. Śliczny :3 mi zadzialal ;3

    misskinga0065

    OdpowiedzUsuń
  21. działa ale trzeba robić 2 razy :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!