Do starplazy doszedł dziś nowy sklep - Dolce & Gabanna Tribute. Ceny kolekcji wahają się od 11sd do 27, więc nie jest aż tak drogo. Oprócz ubrań możemy również zakupić dwa wnętrza. Cena obydwu wynoszą 30 sd. Kupicie coś? Podoba Wam się nowy sklep? :)
Wnętrza, które możemy zakupić:


Te wnętrze to jakiś spożywczak ? Mi się nie przydadzą i ubrania też nie są aż takie ładne.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Kupie cala kolekcje ^^
OdpowiedzUsuńJenniferEvil
kolekcja nawet, nawet , a te wnętrza to SKLEP ?! Fajne by były takie wnętrza do imprez ... :D
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Na 100% coś z tego sklepu będzie w mojej szafie ;)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Jak na moje wnętrza są brzydkie tak jak ubrania. A poza tym drooogo ;|
OdpowiedzUsuńMoże kupię jakieś ciuchy, ale wnętrz nie ;\
OdpowiedzUsuńLola7488
Dolce & Gabbana to moja ulubiona firma ! W realu mam nawet kilka rzeczy z tego sklepu <3 Gdy zobaczyłam że jest on na stardoll od razu kupiłam kilka ubrań.
OdpowiedzUsuńKesha.34
Może coś kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
nic nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Wnętrza mi się nie podobają,a ubrania też mi do gustu nie przypadły.Chyba skuszę się tylko na buty.
OdpowiedzUsuńmoże kupię jakiś ciuch i buty, ale jeszcze pomyślę . :3
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń