wtorek, 7 sierpnia 2012

Dolce & Gabbana Tribute

Do starplazy doszedł dziś nowy sklep - Dolce & Gabanna Tribute. Ceny kolekcji wahają się od 11sd do 27, więc nie jest aż tak drogo. Oprócz ubrań możemy również zakupić dwa wnętrza. Cena obydwu wynoszą 30 sd. Kupicie coś? Podoba Wam się nowy sklep? :)



Wnętrza, które możemy zakupić: 



12 komentarzy:

  1. Te wnętrze to jakiś spożywczak ? Mi się nie przydadzą i ubrania też nie są aż takie ładne.

    Weronia884

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupie cala kolekcje ^^
    JenniferEvil

    OdpowiedzUsuń
  3. kolekcja nawet, nawet , a te wnętrza to SKLEP ?! Fajne by były takie wnętrza do imprez ... :D

    tiaraailwys

    OdpowiedzUsuń
  4. Na 100% coś z tego sklepu będzie w mojej szafie ;)

    hiphopcia

    OdpowiedzUsuń
  5. Jak na moje wnętrza są brzydkie tak jak ubrania. A poza tym drooogo ;|

    OdpowiedzUsuń
  6. Może kupię jakieś ciuchy, ale wnętrz nie ;\


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  7. Dolce & Gabbana to moja ulubiona firma ! W realu mam nawet kilka rzeczy z tego sklepu <3 Gdy zobaczyłam że jest on na stardoll od razu kupiłam kilka ubrań.

    Kesha.34

    OdpowiedzUsuń
  8. Wnętrza mi się nie podobają,a ubrania też mi do gustu nie przypadły.Chyba skuszę się tylko na buty.

    OdpowiedzUsuń
  9. może kupię jakiś ciuch i buty, ale jeszcze pomyślę . :3
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!