Torebka za 61 sm jest boskaaa! Kupie jąAndziacool324
Nic nie kupuję ;PLola7488
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Top za 78sm jest nawet ładny :)hiphopcia
ja też tak uważam - kupię top :) tiaraailwys
Nic ciekawego.KamilaxP
Może coś kupię ; ]
Ta torebka jest całkiem ok. Chyba tylko ją kupię.Weronia884
Faktycznie,torebka jest boska! :)
Na pewno coś kupię, MissaKaSaNdRa11
nic nie kupie Angelika.1999
kopertówka ładna ^^szachrajka139
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Torebka za 61 sm jest boskaaa! Kupie ją
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Nic nie kupuję ;P
OdpowiedzUsuńLola7488
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńTop za 78sm jest nawet ładny :)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
ja też tak uważam - kupię top :)
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Nic ciekawego.
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Może coś kupię ; ]
OdpowiedzUsuńTa torebka jest całkiem ok. Chyba tylko ją kupię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Faktycznie,torebka jest boska! :)
OdpowiedzUsuńNa pewno coś kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
nic nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
kopertówka ładna ^^
OdpowiedzUsuńszachrajka139