Kupię bo tanio :DLola7488
taaanio -.- kupię!
tani , ładny , przydatny _ więc kupię gotiaraaiwlys
Niewiem czy kupię kaka123k
Brzydka , nie kupię :(hiphopcia
brzydki . szachrajka139
Może kupię,MissaKaSaNdRa11
Może się przyda. A poza tym jest tani, więc kupię. Weronia884
moze kupie Angelika.1999
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Kupię bo tanio :D
OdpowiedzUsuńLola7488
taaanio -.- kupię!
OdpowiedzUsuńtani , ładny , przydatny _ więc kupię go
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Niewiem czy kupię
OdpowiedzUsuńkaka123k
Brzydka , nie kupię :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
brzydki .
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Może kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Może się przyda. A poza tym jest tani, więc kupię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
moze kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999