Mi również, nie kupię ;pMissaKaSaNdRa11
brzydki nie kupieAndziacool324
Nie podoba mi się , więc raczej nie kupię :(hiphopcia
nie mój styl,chociaż kamień nawet ładny..ale ogólnie to wygląda jak byłby zrobiony ze złomu ;|
Nie jest aż taki zły, ale i tak nie kupię ;)
a mnie się osobiście podoba , i uważam , że jest śliczne :) , ale zbieram stardolary na HB , więc niestety nie kupię :( tiaraailwys
Nie mój styl. Nie kupię.Weronia884
Trochę brzydki ;\ nie kupię..Lola7488
moze kupie Angelika.1999
Nie kupie :pp
nie kupię . szachrajka139
nie kupię , ale kamień rzeczywiście ładny
Nie kupię, ale w sumie naszyjnik nie jest brzydki... : >
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Mi również, nie kupię ;p
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
brzydki nie kupie
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Nie podoba mi się , więc raczej nie kupię :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
nie mój styl,chociaż kamień nawet ładny..ale ogólnie to wygląda jak byłby zrobiony ze złomu ;|
OdpowiedzUsuńNie jest aż taki zły, ale i tak nie kupię ;)
OdpowiedzUsuńa mnie się osobiście podoba , i uważam , że jest śliczne :) , ale zbieram stardolary na HB , więc niestety nie kupię :(
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Nie mój styl. Nie kupię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Trochę brzydki ;\ nie kupię..
OdpowiedzUsuńLola7488
moze kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Nie kupie :pp
OdpowiedzUsuńnie kupię .
OdpowiedzUsuńszachrajka139
nie kupię , ale kamień rzeczywiście ładny
OdpowiedzUsuńNie kupię, ale w sumie naszyjnik nie jest brzydki... : >
OdpowiedzUsuń