kupię / tanie i ładne :) tiaraaiwlys
Mi się nie podobają , nie kupię :(hiphopcia
Nie kupię XDLola7488
Mi się może przydadzą. Poza tym są tanie, więc kupie. Weronia884
Mimo,że tanie ,to nie kupię..
nie mogę ich już kupić :( tiaraaiwlys
Nie kupię .! ; /deltusia
Nie kupię,MissaKaSaNdRa11
nie kupięAngelika.1999
Nie przydadzą mi się więc nie kupię :D Moim zdaniem w " ramadan " powinni robic więcej darmówek, kiedys było ich o wiele wiele więcej. :D
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
brzydkie ..szachrajka139
nie mam
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
kupię / tanie i ładne :)
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Mi się nie podobają , nie kupię :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Nie kupię XD
OdpowiedzUsuńLola7488
Mi się może przydadzą. Poza tym są tanie, więc kupie.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Mimo,że tanie ,to nie kupię..
OdpowiedzUsuńnie mogę ich już kupić :(
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Nie kupię .! ; /
OdpowiedzUsuńdeltusia
Nie kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
nie kupię
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Nie przydadzą mi się więc nie kupię :D Moim zdaniem w " ramadan " powinni robic więcej darmówek, kiedys było ich o wiele wiele więcej. :D
OdpowiedzUsuńhttp://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
OdpowiedzUsuńbrzydkie ..
OdpowiedzUsuńszachrajka139
nie mam
OdpowiedzUsuń