Dziś w Kalendarzu Ramadan możemy zakupić fontannę. Kosztuje ona 12 sd. Przyda się ona na pewno osobom, które posiadają w swoich apartamentach pokój/pokoje z widokiem na ogród. Ja - nie zakupię, ponieważ nie przyda mi się. A Wy, zakupicie? Podoba Wam się? :)

Nie przyda mi się ;\ Ne kupuję..
OdpowiedzUsuńLola7488
a leci z niej woda? ;> pewnie nie. no to mi się nie przyda.
OdpowiedzUsuńDlaczego od kilku dni nie ma DARMÓWEK !!!!!!!!!!!!!!!! ?????????????????
OdpowiedzUsuńnie kupię ...
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Jest bardzo ładna , zastanowię się nad kupnem :)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Ładna ale zbieram na buty hb.
OdpowiedzUsuńKamilaxP
chyba nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Zgadzam się z Anonimowy od 3 lub 4 dni nie było ani jednej darmówki!
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Nie kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
doszły do cb tamte wiadomości ?
OdpowiedzUsuńhttp://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
OdpowiedzUsuńMi się nie przyda, bo nie mam tego wnętrza.
OdpowiedzUsuńWeronia884
nie, raczej nie kupię .
OdpowiedzUsuńszachrajka139
nie mam
OdpowiedzUsuń