hym raczej nie kupie nie przyda mi sieandziaxd
ładny nawet i taniAndzuacool,324
W newsletterze jest napisane, że jutro będą nowe kotki i pieski (jest tylko obrazek z pieskami) w suite shop, super =] nie mogę się już doczekać.
Raczej nie kupię ;PLola7488
Kupię :) tiaraaiwlys
Nie, raczej nie kupię ;)Wika_star2
nie kupię..szachrajka139
brzydki,tamten brązowy był ładniejszy..
moze kupie Angelika.1999
nie mam
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
hym raczej nie kupie nie przyda mi sie
OdpowiedzUsuńandziaxd
ładny nawet i tani
OdpowiedzUsuńAndzuacool,324
W newsletterze jest napisane, że jutro będą nowe kotki i pieski (jest tylko obrazek z pieskami) w suite shop, super =] nie mogę się już doczekać.
OdpowiedzUsuńRaczej nie kupię ;P
OdpowiedzUsuńLola7488
Kupię :)
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Nie, raczej nie kupię ;)
OdpowiedzUsuńWika_star2
nie kupię..
OdpowiedzUsuńszachrajka139
brzydki,tamten brązowy był ładniejszy..
OdpowiedzUsuńmoze kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
nie mam
OdpowiedzUsuń