A teraz coś dla osób, które nie mogą doczekać się nadchodzących wyborów Miss Stardoll World. Właśnie powrócił specjalny klub poświęcony konkursowi. W prezentacji znajduje się oczywiście parę mądrych słów, które znając życie nie będą miały nic wspólnego z rzeczywistością. W poprzednich 2 edycjach było tyle dziwnych decyzji, więc wątpię, czy adminom uda się coś z tym zrobić teraz. Jeśli chcecie zapisać się/zajrzeć -

hehe jak zawsze jakieś bzdury a tak poza tym polecam mój profil wpadnijcie :D(pierwsza!) xD
OdpowiedzUsuńdominiczka032
Zapiszę się do tego klubu xD
OdpowiedzUsuńLola7488
Ja też się zapisze ( co mam do stracenia ?! )
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
NIE NAWIDZE MSW .___.
OdpowiedzUsuńspamowanie evrywhere.
_______________
Kitty121
Już byłam zapisana hehe :D
OdpowiedzUsuńWika_star2
Może się zapiszę,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Już zapisana xd
OdpowiedzUsuńDanonek245best
eee, ja się nie zapisze .
OdpowiedzUsuńszachrajka139
po raz pierwszy widzę coś takiego..bardzo mnie ciekawi na czym to polega. :)
OdpowiedzUsuńjuz sie zapisalam
OdpowiedzUsuńAngelika.1999