piątek, 3 sierpnia 2012

Loteria

Czas na loterię!
Napisz komentarz do tego posta i czekaj na wyniki. Do wygrania 5 nagród po 20sd
Loteria tylko dla obserwatorów bloga!

125 komentarzy:

  1. Zgłaszam się . (pierwsza) :3
    szachrajka139

    OdpowiedzUsuń
  2. zgłaszam sie
    hmmmlaura

    OdpowiedzUsuń
  3. chętnie jak zawsze :)

    na stardoll: Kopiejka

    OdpowiedzUsuń
  4. Zgłaszam się !!
    Nick to : gabigabi15

    OdpowiedzUsuń
  5. Zgłaszam się



    Jejkuu

    OdpowiedzUsuń
  6. zgłaszam się ; )


    Kasia881

    OdpowiedzUsuń
  7. zgłaszam się ( ale i tak nie wygram , bo bedzie 60 zgłoszeń :( )

    tiaraaiwlys

    OdpowiedzUsuń
  8. super zgłaszam sie i zycze wszystkim powodzenia

    andziaxd

    OdpowiedzUsuń
  9. Zgłaszam się

    MissParis125

    OdpowiedzUsuń
  10. Zgłaszam się :)
    kolorowa111t

    OdpowiedzUsuń
  11. zgłaszam się ;)

    mmm...Stokrotka

    OdpowiedzUsuń
  12. Chętna jestem ;)

    na stardoll: ....x.0na.x....

    OdpowiedzUsuń
  13. z chęciom się zgłoszę
    Majka025

    OdpowiedzUsuń
  14. zgłaszam się ;D

    synopsa

    OdpowiedzUsuń
  15. zgłaszam się
    nick: hipek789

    OdpowiedzUsuń
  16. Zgłaszam się :)

    stardoll - TheMagdaWild

    OdpowiedzUsuń
  17. Zgłaszam się
    Prettusia26

    OdpowiedzUsuń
  18. zgłaszam się

    DivaSELENKA11

    OdpowiedzUsuń
  19. Fajnie, że blog jest taki aktywny. Ciągle się coś dzieję i jest dużo konkursów. Zgłaszam się :)

    Wera11160

    OdpowiedzUsuń
  20. ZGŁASZAM SIĘ

    martunia29

    OdpowiedzUsuń
  21. Zgłaszam się ;D


    Lola7488

    OdpowiedzUsuń
  22. zgłaszam się !!! ^O^

    MissGlam114

    OdpowiedzUsuń
  23. ZGŁASZAM SIĘ !!
    Stella369

    OdpowiedzUsuń
  24. Zgłaszaam siebie :DD

    RedSweetCherry3

    OdpowiedzUsuń
  25. zgłaszam sie

    w1237

    OdpowiedzUsuń
  26. Zgłaszam się :D

    Mada260

    OdpowiedzUsuń
  27. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  28. zgłaaaaszam się. :*

    daria8883

    OdpowiedzUsuń
  29. wszyscy piszą 'zgłaszam się' chociaż w poście piszę , żeby 'napisać komentarz' . ; / .

    świetna loteria .
    aby było ich więcej .

    SixiMix

    OdpowiedzUsuń
  30. zgłaszam się może coś wygram :)
    diamentowarosa

    OdpowiedzUsuń
  31. Również się zgłaszam i pozdrawiam wszystkich obserwatorów bloga jak i również założycieli. ♥

    Hannah220x

    OdpowiedzUsuń
  32. Zgłaszam się :0


    IcyMissKarolina

    OdpowiedzUsuń
  33. no więc.. zgłaszam się. C;
    Niedzwiadek97

    OdpowiedzUsuń
  34. Zgłaszam się :P

    vanessa45678Lil

    OdpowiedzUsuń
  35. zg się

    kinga0-1

    OdpowiedzUsuń
  36. Zgłaszam się, ♥

    diorek200

    OdpowiedzUsuń
  37. Zgłaszam się !

    SimpleLovQ

    OdpowiedzUsuń
  38. zgłaszam się. ♥ :3
    Caroline.19

    OdpowiedzUsuń
  39. Zglaszam sie :)

    SoniaBlade

    OdpowiedzUsuń
  40. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  41. Zgłaszam Się!!
    malutka789 ;DD

    OdpowiedzUsuń
  42. zgłaszam się :D

    Adzia0112

    OdpowiedzUsuń
  43. No cóż zawsze można napisać komentarz nic na tym się nie traci:D

    ZGŁASZAM SIĘ^^




    MÓJ NICK NA STARDOLL TO rihanna27113

    TAK JAKBY COŚ♥

    POZDRAWIAM:-)

    OdpowiedzUsuń
  44. Zgłaszam się.

    JAGODOWA

    OdpowiedzUsuń
  45. ZG :D zuzka-lobuzka ^^

    OdpowiedzUsuń
  46. Zgłaszam się ;D

    Klaudunia2604

    OdpowiedzUsuń
  47. chętna :D

    Zapraszam do mnie! ☺

    Blogger: Budyń ♥
    Stardoll: missjulka127 :)

    OdpowiedzUsuń
  48. Zgłaszam się !!
    Mój nick to gabigabi15

    OdpowiedzUsuń
  49. zgłaszam się ♥♥

    erlestyna

    OdpowiedzUsuń
  50. Zgłaszam się :)


    ClawdeenWolf.22

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!