Dzisiaj w StarPlazie pojawiła się nowa kolekcja Archive. Kiedyś często zdarzało się, że trafiały tutaj cenne rzeczy, które natychmiast traciły na wartości, tym razem jednak (na szczęście?) nic takiego się nie stało.
za informację dziękuję szachrajka139


Nic ciekawego .
OdpowiedzUsuńszachrajka139
pierwsza *
OdpowiedzUsuńFaktycznie nic ciekawego.. ;/
OdpowiedzUsuńNiceKarolina1o1
Chyba nic nie kupię ;\
OdpowiedzUsuńLola7488
no , racja ... rzeczywiście nic ciekawego :(
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńNa pewno coś kupię, ;)
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Raczej nic nie kupię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
Może coś kupię :P
OdpowiedzUsuńhiphopcia
nic nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Ale żal! Sukienkę,która tam jest już dawno kupiłam na starbazar za 5sd ,a nie za 13!!!
OdpowiedzUsuńNic pięknego nie ma....
OdpowiedzUsuńNic mi się nie podoba nie kupię
OdpowiedzUsuńkaka123k