Nie znam..KamilaxP
Nie ubiorę xDLola7488
nie znam , ale już ją ubrałam :)tiaraaiwlys
kojarzę i ubiorę :)
Nie ubieram :(hiphopcia
moze ubiore Angelika.1999
Nie ubieram,MissaKaSaNdRa11
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
Nie kojarzę - jak większość nowych lalek na stardoll'u.Weronia884
nie znam , ale ubiorę ^szachrajka139
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Nie znam..
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Nie ubiorę xD
OdpowiedzUsuńLola7488
nie znam , ale już ją ubrałam :)
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
kojarzę i ubiorę :)
OdpowiedzUsuńNie ubieram :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
moze ubiore
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Nie ubieram,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
http://shinybox.pl/?ref=f5f70e2
OdpowiedzUsuńNie kojarzę - jak większość nowych lalek na stardoll'u.
OdpowiedzUsuńWeronia884
nie znam , ale ubiorę ^
OdpowiedzUsuńszachrajka139