pierwsza - ładna , ale nie w realu _ ubiorę tiaraailwys
Wygląda brzydko w realu -_-Andziacool324
Nie ubieram :(hiphopcia
jaka stara! o.O xDD
Nie ubiorę xD Starucha ;OLola7488
kojarzę .. szachrajka139
moze ubiore Angelika.1999
Ubiorę Wika_star2
yyy brzydszych zdjęć nie było ? prosiłabym o ładniejsze ;)
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
pierwsza - ładna , ale nie w realu _ ubiorę
OdpowiedzUsuńtiaraailwys
Wygląda brzydko w realu -_-
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Nie ubieram :(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
jaka stara! o.O xDD
OdpowiedzUsuńNie ubiorę xD Starucha ;O
OdpowiedzUsuńLola7488
kojarzę ..
OdpowiedzUsuńszachrajka139
moze ubiore
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Ubiorę
OdpowiedzUsuńWika_star2
yyy brzydszych zdjęć nie było ? prosiłabym o ładniejsze ;)
OdpowiedzUsuń