Ładna, zrobię :)Kesha.34
zrobię raczej :)tiaraaiwlys
Zrobię :)hiphopcia
nie przyda mi się ;/
brzydka . szachrajka139
Zrobię,LG E400
Spoko, zrobię ;DLola7488
Dzięki za odpowiedż.Zrobie.KamilaxP
Wszystkie robię więc tą też =]kaka123k
Taka sobie ta bluzka, ale zrobię. I dzięki za odpowiedź. ;PWeronia884
zrbiee Angelika.1999
Brzydka :/
Taka sobie mam mnóstwo takich T-shirtów w szafie ale zrobię ;)
*o*misskinga0065
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
Ładna, zrobię :)
OdpowiedzUsuńKesha.34
zrobię raczej :)
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
Zrobię :)
OdpowiedzUsuńhiphopcia
nie przyda mi się ;/
OdpowiedzUsuńbrzydka .
OdpowiedzUsuńszachrajka139
Zrobię,
OdpowiedzUsuńLG E400
Spoko, zrobię ;D
OdpowiedzUsuńLola7488
Dzięki za odpowiedż.Zrobie.
OdpowiedzUsuńKamilaxP
Wszystkie robię więc tą też =]
OdpowiedzUsuńkaka123k
Taka sobie ta bluzka, ale zrobię. I dzięki za odpowiedź. ;P
OdpowiedzUsuńWeronia884
zrbiee
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Brzydka :/
OdpowiedzUsuńTaka sobie mam mnóstwo takich T-shirtów w szafie ale zrobię ;)
OdpowiedzUsuń*o*
OdpowiedzUsuńmisskinga0065