Pojawiła się kolejna dostawa w Original Future. Ceny wahają się od 43 sm do 16 sd. W dostawie pojawiły się też ubrania dla mężczyzn, co na pewno ucieszy chłopców. Ogólnie -jak dla mnie- ubrania są przeciętne. Jak Wam się podoba kolejna dostawa? Kupicie coś? ;)

Nic nie kupuję, Brzydkie ;\
OdpowiedzUsuńLola7488
ja też nic nie kupię :(
OdpowiedzUsuńtiaraaiwlys
może kupię sukienkę za 16 sd.
OdpowiedzUsuńNic mi się nie podoba nie kupię
OdpowiedzUsuńkaka123k
Chyba nic nie kupię,
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
Brzydkie wszystko ;(
OdpowiedzUsuńhiphopcia
Niektóre są spoko, może coś się wybierze :)
OdpowiedzUsuńTaka sobie ta dostawa. Nie wiem czy coś kupię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
nic fajnego .
OdpowiedzUsuńszachrajka139
nic nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
ja tam nic nie kupuję
OdpowiedzUsuń