pierwsza :) Ja też jej raczej nie kupię - zbieram na HOT BUYS !!! - i na te buty , może w końcu będą !!!tiaraaiwlys
Nie kupiękaka123k
Ładna ;D ale nie kupię XDLola7488
Całkiem ładna. Może kupię. Weronia884
fajna, ale trochę mi kasy na nią szkoda : /szachrajka139
wdłg mnie wyglądała by lepiej bez tych kolorowych dodatków na kołnierzyku i ramionach a poza tym jest droga nie kupieAndziacool324
Ślicznaa! ♥
Niezbyt ładna, nie kupię .;pMissaKaSaNdRa11
nie kupie Angelika.1999
Nie kupię :(Kiedy Buty HB?!?hiphopcia
ja raczej nie kupię zbieram na te buty hb , szkoda ,że się jeszcze nie pojawiły
Kupiłam :)Tyniia
Ładna ale nie kupię :D
Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!
pierwsza :)
OdpowiedzUsuńJa też jej raczej nie kupię - zbieram na HOT BUYS !!! - i na te buty , może w końcu będą !!!
tiaraaiwlys
Nie kupię
OdpowiedzUsuńkaka123k
Ładna ;D ale nie kupię XD
OdpowiedzUsuńLola7488
Całkiem ładna. Może kupię.
OdpowiedzUsuńWeronia884
fajna, ale trochę mi kasy na nią szkoda : /
OdpowiedzUsuńszachrajka139
wdłg mnie wyglądała by lepiej bez tych kolorowych dodatków na kołnierzyku i ramionach a poza tym jest droga nie kupie
OdpowiedzUsuńAndziacool324
Ślicznaa! ♥
OdpowiedzUsuńNiezbyt ładna, nie kupię .;p
OdpowiedzUsuńMissaKaSaNdRa11
nie kupie
OdpowiedzUsuńAngelika.1999
Nie kupię :(
OdpowiedzUsuńKiedy Buty HB?!?
hiphopcia
ja raczej nie kupię zbieram na te buty hb , szkoda ,że się jeszcze nie pojawiły
OdpowiedzUsuńKupiłam :)
OdpowiedzUsuńTyniia
Ładna ale nie kupię :D
OdpowiedzUsuń