niedziela, 17 października 2010

Opera Mystery - dzień 14


Jak wam się podoba? ;)

24 komentarze:

  1. Zapraszam na mojego boga!
    Co chcecie żebym pisała dodała jakie zdjęcia komentujcie .... Ja postaram się to zmienić w bom blogu http://madziol15.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. wchodzcie na bloga o Wonderlife i dodawajcie sie do obserwatorów ;)
    Nie grających zapraszam do tej gry :)

    http://w-onderlife.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Słuchajcie! Zmienił mi się napis! jak jest ta opera mystery to ja mam teraz jakieś inne hasło!!!!
    już podaje:4 keys open the s! takie coś mam za s jeszcze nie wiem co bo tylko tak mam!

    Pozdrawiam: Odlotx

    OdpowiedzUsuń
  4. Słuchajcie! Zmienił mi się napis! jak jest ta opera mystery to ja mam teraz jakieś inne hasło!!!!
    już podaje:4 keys open the s! takie coś mam za s jeszcze nie wiem co bo tylko tak mam!

    Pozdrawiam: Odlotx

    OdpowiedzUsuń
  5. Nawet fajny ;))
    P.S. Zapraszam do mojego StarBazaar

    OdpowiedzUsuń
  6. A i podobno jest jakiś kod na błyszczyk i lakier do paznokci ale nie wiem.;)

    OdpowiedzUsuń
  7. sprzedaję konto !!!
    http://www.stardoll.com/member/stylemisia

    Zapraszam

    OdpowiedzUsuń
  8. Mnie się nie podoba.
    http://o-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  9. taki sobiee..

    zapro: www.stardoll-in-my-head.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Hejka jestem TopGirl55 prowadzę bloga na-obcasach-czyli-trendy-i-moda.blogspot.com i mam kłpot;
    a mianowicie nie mogę nigdzie znaleźć żółtej muszelki która świeci. Niby otworzyłam wtedy ten prezent ale był pusty; szukałam, szukałam i nic nie znalazłam. Pomocy!

    OdpowiedzUsuń
  11. Ta muszelka to reflektor i widać tylko światło, bo muszelka jest niżej. Światło się rusz dlatego musisz je dobrze złapać gdy je wyciągniesz pojawi się muszelka
    Adamo_1306

    OdpowiedzUsuń
  12. Hej!Jest pomyłka!zobaczcie!takie same buty!
    http://dosia122-stardoll.blogspot.com/2010/10/pomyka.html
    Dogs.Unleashed

    OdpowiedzUsuń
  13. eh... ujdzie w tłumie ;p


    -----------------------------------
    a przy okazji chciałam was poprosić, żebyście zagłosowali na mnie na miss w ankiecie na blogu queen-of-temptation.blogspot.com/
    a ja dodam się do np. obserwatorów na waszych blogach czy też dam wam głosik 5/5 proszę to dla mnie b. ważne :)


    madziula1000

    OdpowiedzUsuń
  14. Na początku mi się nie spodobał ale teraz jest nawet fajny :)
    _________________________________


    do MAGDALENKA

    Mogę na ciebie zagłosować jeśli dodasz się do obserwatorów na moim blogu (prowadzę go z przyjaciółką)

    wwwswiatstardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  15. zapraszam na bloga : www.swiat-stardoll-24h.blogspot.com na którym odbywa się konkurs na nagłówek bloga ;]

    OdpowiedzUsuń
  16. oddaj swój głos w ankiecie na blogu : www.swiat-stardoll-24h.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Nawet fajne odkrułam to o 01,00 hehe Zapraszam na mojego bloga http://kodynastardollpauluss.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  18. Ładny:)))
    zapraszam do mojego starbazaru http://www.stardoll.com/member/ChicZuzka

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!