środa, 13 października 2010

OPERA MYSTERY - spoiler

Jak myślicie: kiedy klatka będzie rozdawana? Jutro, czy może później?

7 komentarzy:

  1. Nie wiem... PIERWSZA!
    Może jutro...

    Hannah_0Montana

    OdpowiedzUsuń
  2. jeżeli ktokolwiek posiada którąś z tych rzeczy, i jest skłonny sprzedać, proszę o kontakt (xblack-angellx)!

    1) Idoru skirt (archive)
    2) Corset Top (Pretty in Pink, biały)
    3) Skirt (Bisou, niebieska, obszyta czarną koronką).

    OdpowiedzUsuń
  3. A CO MNIE TO? jak będzie, to możesz poinformować :/

    OdpowiedzUsuń
  4. --->Anka7Miss<--- kto skomentuje wszystko ida 5 dostanie prezent !!! <33333333

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!