poniedziałek, 18 lipca 2011

Wybory dnia

18 lipca

19 lipca

Podobają się wam?
Spośród komentarzy wylosuję jedną osobę, która otrzyma 12 SD na zakup dzisiejszej sukienki. Wynik podam ok. 15.00 ;)

EDIT: Wygrywa LoveDog01! Zgłoś się do mnie po nagrodę!

119 komentarzy:

  1. Sukienki piękne.Zgłaszam się. ;)

    Domi209

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie no są śliczne.

    Molcia32

    OdpowiedzUsuń
  3. Ta druga sukienka boska!!

    Mona_2270

    OdpowiedzUsuń
  4. Śliczne te sukienki.. :]

    OdpowiedzUsuń
  5. Ta fioletowa nawet fajna ;)

    kinek264

    OdpowiedzUsuń
  6. Śliczne Sukienki .

    Nick : avrilspiewa102

    OdpowiedzUsuń
  7. Ta druga to Hb śliczna jest ;D

    ila143

    OdpowiedzUsuń
  8. Przepiękne obie :D

    Candy_Lilly

    OdpowiedzUsuń
  9. Moim zdaniem obie są piękne :D


    QueenKwiatuszek

    OdpowiedzUsuń
  10. piękne są! musze je mieć. ♥

    AvrilRamona13

    OdpowiedzUsuń
  11. Super !

    Zgłaszam się Star.Kasia_xD

    OdpowiedzUsuń
  12. Podobają mi się ;)
    I oczywiście zgłaszam się

    Mój nick: Caro088

    OdpowiedzUsuń
  13. ta druga spoko.

    tyszka_16

    OdpowiedzUsuń
  14. Fajniejsza ta pierwsza, choć obie są ładne :)

    Patuskaaaa

    OdpowiedzUsuń
  15. sweetaśne pierwsza najlepsza ♥
    kasia09_1998

    OdpowiedzUsuń
  16. O kurcze, mógłbyś usunąć ten komentarz od Marcin1507, bo przez pomyłkę skomentowałam z konta mojego starszego brata :/

    Fajniejsza ta pierwsza, choć obie są ładne :)

    Patuskaaaa

    OdpowiedzUsuń
  17. Boskie są ! szczególnie ta 2 ^___^

    zg. ciuciek92 ; *

    OdpowiedzUsuń
  18. Ładne. Zgłaszam się.
    sandrusia9

    OdpowiedzUsuń
  19. Fajowa jest ta druga ;]]





    AnetMiss10

    OdpowiedzUsuń
  20. obie ładne, lecz 2 chyba bardziej w moim stylu ;p

    OdpowiedzUsuń
  21. Ładna,zgłaszam się.
    Truskawka....

    OdpowiedzUsuń
  22. Zgłaszam się! Sukieneczki śliczne!!
    Gabi12a34 :)

    OdpowiedzUsuń
  23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  24. super sukienki chetnie kupie ktoras przy okazji zglaszam sie :P
    1mistrzynia1

    OdpowiedzUsuń
  25. Śliczne ♥
    zgłaszam się EmO98Punk

    OdpowiedzUsuń
  26. ta pierwsza pasuje do jakiś szalonych kolorystycznie dodatków a
    ta druga świetnie będzie pasować do kabaretek i jakiś butków na obcasie

    Ta druga bardziej mi się podoba ale obie fajne ;]

    KimiKhamidov

    OdpowiedzUsuń
  27. Booskie ;PP

    mój login na stardoll - Julus_xD ;]

    OdpowiedzUsuń
  28. Obie bardzo mi się podobają,ale ta druga bardziej;) Jest śliczna;D

    OdpowiedzUsuń
  29. są śliczne!


    weraipati7

    OdpowiedzUsuń
  30. nie zbieram hb ale ta chetnie bym kupiła gdybym miała kase,AniesDesing

    OdpowiedzUsuń
  31. świetne sukienki!jeśli wygram to na pewno kupię!zg się! tigger1900

    OdpowiedzUsuń
  32. fajniee ; D super sukienkii .



    kaarolinaO

    OdpowiedzUsuń
  33. fajne przypomina mi jakby to był piracki sukienka ;P


    facjaG6

    OdpowiedzUsuń
  34. Swietna ta druga ale ta pierwsza tez niczego sobie : )


    SunFruit.

    OdpowiedzUsuń
  35. TA 1 Sukienka jest boska muszę ją sb kupić ale poczekam może wygram :P



    dsa980

    OdpowiedzUsuń
  36. Śliczne sukieneczki :)
    Mój login ze stardoll to jusia0107

    OdpowiedzUsuń
  37. No.... ta sukienka jest śliczna. Zg.

    OdpowiedzUsuń
  38. Mi się podoba ta fioletowa bardziej Stefa_98

    OdpowiedzUsuń
  39. ta fioletowa jest śliczna ;)

    MiaColucci16 ;)

    OdpowiedzUsuń
  40. Obie sukienki mają swój urok.
    Są bardzo ładne i co najważniejsze nie są strasznie drogie:)

    Pozdrawiam LadyMeby

    OdpowiedzUsuń
  41. Śliczna suknia ;)

    Zglaszam się ;*

    OdpowiedzUsuń
  42. zg

    wikafioletowa

    OdpowiedzUsuń
  43. zgłaszam się . :)

    MissWeronisia_

    OdpowiedzUsuń
  44. Na 19 mi się bardziej podoba , ale ta druga też ładna ;)

    BellaBeauty6

    OdpowiedzUsuń
  45. obie ładne, jednak bardziej przypadł mi do gustu ten pierwszy wybór dnia. ;) i oczywiście zamierzam kupić obie sukienki. ^^

    OdpowiedzUsuń
  46. Ta z 19 lipca sukienka jest cudowna
    ^^

    olciia1994

    OdpowiedzUsuń
  47. Są przepiękne!

    OdpowiedzUsuń
  48. świetna ta druga; pp
    shineonmiley

    OdpowiedzUsuń
  49. świetne sukienki bardzo bym chciała je mieć

    OdpowiedzUsuń
  50. obie są ładne, ale druga jest wyraźnie lepsza według mnie. pozdrawiam

    insomniaof

    OdpowiedzUsuń
  51. Kocham tę fiooletową <3


    MissDeri1993

    OdpowiedzUsuń
  52. Super. Zgłaszam się
    Missaniel093

    OdpowiedzUsuń
  53. mi bardziej podoba się ta druga ;) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  54. Ta fioletowa jest cudowna...

    Stysla2

    OdpowiedzUsuń
  55. CHCĘĘĘĘ 12 sdd :):):) xDD
    I sukienka bardzo ładna :)

    MalinkowaMalina

    OdpowiedzUsuń
  56. Według mnie 2 jest ładniejsza:)
    Jusstysska

    OdpowiedzUsuń
  57. Obydwie sukienki piękne ;D na stardoll jestem martynacom ZGŁASZAM SIĘ ;DDD

    OdpowiedzUsuń
  58. 2 swietna zapraszam na www.zmiana-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  59. 2 sukienka super!!KissGosia1999

    OdpowiedzUsuń
  60. Ten Hb Jest Boski!

    OdpowiedzUsuń
  61. Fajne, fajne. ;D
    Najbardziej podoba mi się ta fioletowo - czarna. ;] śliczna jest :] :*

    Sendy..

    OdpowiedzUsuń
  62. Bardzo ładne, ale bardziej podoba mi się ta z 18 lipca <3

    Vico98

    OdpowiedzUsuń
  63. Ta druga jest nawet ok. Zgłaszam się ! :) Mój nick na stardoll to DiamondMagdusia

    OdpowiedzUsuń
  64. zgłaszam sie
    kangurek313

    OdpowiedzUsuń
  65. Ładne te sukienki, nie powiem. Można by je fajnie zestawić, szczególnie tę drugą.
    Zgłaszam się!
    MissLisa85

    OdpowiedzUsuń
  66. Bardzo ładne! Chiciałabym takie..;-)

    OdpowiedzUsuń
  67. Ładna sukienka.

    OdpowiedzUsuń
  68. trzeba przyznać,ładne sukienki:)
    zgłaszam się!
    guzik125

    OdpowiedzUsuń
  69. Bardzo podoba mi się ta druga ;)


    XlucyX2000

    OdpowiedzUsuń
  70. Jest HB jeeeeej!!!!! :-D
    I zg się!!!!
    Moze chociaz raz mi sie poszczesci :(

    Julianna.R.M

    OdpowiedzUsuń
  71. Śliczne są :**Naprawde bardzo ładne moja koleżanka już ma ja niestety nie:(
    Mój nick: xlejdisx i życze wszystkim powodzenia:*

    OdpowiedzUsuń
  72. Śliczne,podobają mi się,zwłaszcza z 19 lipca i oczywiście zgłaszam się
    katyperry9809

    OdpowiedzUsuń
  73. Bardzo fajne te sukienki. Ta pierwsza jest taka przewiewna i ma bardzo abstrakcyjne wzory. A ta druga to tez piękna. Bardzo lubię połączenie fioletu i czerni. Przy okazji zgłoszę się.

    DaisyShey

    OdpowiedzUsuń
  74. ta z 19 lipca jest boska! ; ))



    agresorek1995

    OdpowiedzUsuń
  75. Sukienki sa piekne ;3Fioletowaa bardziej mi si podobaa ;3
    Jaa chce ;:3

    sandrusss5836

    OdpowiedzUsuń
  76. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  77. Oby dwie są Śliczne . < 3
    Tylko , że ja ss nie jestem ... :<
    Ale powodzenia Wam . ;**

    Mój nick : CleverCoca.x33

    OdpowiedzUsuń
  78. piękne.! : D
    zgłaszam się.!
    kinieczkaaa1997

    OdpowiedzUsuń
  79. Nawet ładne

    supernicol0001

    OdpowiedzUsuń
  80. Super ;D

    Zgłaszam się ! ;D MissMiley9821

    OdpowiedzUsuń
  81. Śliczne sukienki... można by zrobić ciekawą stylizację :)

    100milka63

    OdpowiedzUsuń
  82. z 19 lipca , jest sliczna ♥
    .samanttta.

    OdpowiedzUsuń
  83. Śliczna ta druga sukienka, musze ją kupić jak będzie dostępna. :)

    kacha_21

    OdpowiedzUsuń
  84. bardzo łagne sukienki.w ogøle to blog jest super
    pozdrawiam, megi_cute_xd

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!