poniedziałek, 23 września 2013

Casting do Stardoll w pigułce!

Witam! SweetSecret91 zrezygnowała z pisania w dziale Stardoll w pigułce, a więc trzeba znaleźć kogoś na jej miejsce, w związku z tym organizuje casting. 

Stardoll w pigułce - redaktora odpowiada na pytania dotyczące stardoll, jak przejść do drugiego etapu Miss Stardoll World, jak zostać Covergirl oraz na wiele, wiele innych pytań. 

Wymagania? 
Forma zgłoszenia?
Od osoby, która chcę prowadzić ten dział, wymagam tylko tego, aby miała doświadczenie na stardoll (skończony 25 level), nie popełniała błędów stylistycznych oraz ortograficznych, była pilna i dodawała posty na określony termin (poniedziałek).

 Osoba zgłaszająca się, musi napisać ile lat jest na stardoll, co o nim wie, ogółem opisać swój staż.

Życzę powodzenia!

11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie mam za dużo czasu :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, jestem Paweł mam 15 lat. XD Nie popełniam zbyt wielu błędów, jestem człowiekiem zdażą się nawet najlepszemu. Na stardoll jestem od 2009 roku, więc ciągnę za sobą dosć duże doświatczenie. :D Mam nadzieję, że wystarczy :DD

  Uplooad

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam 15 lat,46 lvl,nie popełniam błędów stylistycznych ani ortograficznych,na Stardoll jestem od 2010 r.
  Na Stardoll jestem codziennie(3-4 razy dziennie). Czytam wiele blogów o SD,wiem jak pisać i wiem jak obsługiwać się blogger'em.Lubię modę i interesuję się stardoll'em więc bez większych problemów będę dodawała nowości.Co wiem o stardoll?-przeciętnie to co każdy,nie wtrącam się w nie swoje sprawy i nie plotkuję więc,ciekawią mnie informacje typu"co doszło do starplazy" itp.Mój staż(moim zdaniem)jest długi,na pewno wiele dziewczyn od 2010r,ma 57 czy nawet 60 level,ale co tutaj level ma do całej sprawy?To że cyferka jest wyższa,nie oznacza to co wiemy,tak samo jak ubrania,nie muszę być cała LE czy Antidote by wiedzieć co dzieję się na stardoll,poza tym lubię pisać,sprawia mi to przyjemność,więc pozdrawiam całą ekipę bloga,Martashal ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się
  Jestem Marta, mam 15 lat. Na stardoll gram od 14.02.2010r., czyli jestem w tej witrynie 3,5 roku. Nie ma człowieka idealnego, każdy popełnia błędy, ale raczej staram się ich nie popełniać. Z j. polskim nie mam problemów, w szkole sobie bardzo dobrze radzę, na poprzednie półroczę miałam średnią 5,7. Posiadam już dosyć spore doświadczenie na blogach, obecnie jestem redaktorką od nowości na SiM, a także piszę na check and bid. Pisałam na pretty hot buys ( pastelowii), why stardoll, stardoll od kuchni, a także na wielu mniej znanych blogach. Posiadam 81 poziom. Pasjonuje mnie wycenianie ciuchów, historia stardoll, uwielbiam poznawać coraz to nowsze ciekawostki z starego stardoll'a. Przyznam szczerze, że nigdy nie byłam ncg itp., raz wygrałam tylko starmovie, ale myślę, że sobie bez problemu poradzę z takim pytaniem ;) Mam czas, jestem sumienna. Sporo czasu spędzam w tej witrynie, dużo siedzę na bazarze, co także daje mi orientację z cenach, ciuchach, a myślę, że takie wiadomości są bardzo przydatne w tym dziale. Bez problemu bym sobie poradziła z różnymi pytaniami. Każde pytanie, to dla mnie nowe wyzwanie, nowa ciekawostka, nowa wiedza, nauka. Raczej myślę, że warto zobaczyć moje posty na SiM, aby ,,odkryć'' moją pisownię. Jak już wspomniałam- kocham historię stardoll, więc uważam, że ten dział mógłby być dla mnie strzałem w dziesiątkę! :)

  Pozdrawiam,
  Rose4400

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się

  Jestem Agnieszka, mam 14 lat (druga gimnazjum), level dopiero 35 (z powodu iż wcześniej grałam na innym koncie). Raczej nie popełniam błędów ortograficznych ani stylistycznych - piszę własnego bloga z opowiadaniami. Na stardoll jestem od roku 2010 (pamiętam, że w listopadzie będą trzy lata). Pisanie blogów to dla mnie czysta przyjemność. Niestety nigdy nie byłam CG a już tym bardziej NCG ale to nie oznacza, że nie znam się na stardollu.

  PinkLove600

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć ;) Mam na imię Weronika, 30 września skończę 12 lat. Interesuję się modą, jak większość dziewczyn w moim wieku. Jeżeli chodzi o ortografię, czy interpunkcję, nie mam większych problemów. Na stardoll jestem od marca 2010 roku i mam prawie 54 lvl. Wchodzę na niego praktycznie codziennie i nie mam zamiaru rezygnować. Nie brałam udziału w MSW. Oczywiście chciałabym nią zostać, ale wiem, że dużo dziewczyn ma świetne dollki i apartamenty, są sławne i mają szansę na dostanie się przynajmniej do kolejnego etapu. W związku z tym stwierdziłam, że pchanie się tam na siłę i niepotrzebne wydawanie StarDollarów nie ma sensu, co nie znaczy, że nie mam doświadczenia.
  Moja przygoda z blogami? Pisałam na Stardoll-od-kuchni (oceny apartamentów), ale wszyscy przestali się interesować tym blogiem. Obecnie jestem redaktorką na Metamorfosisstardoll.blogspot.com (przeglądy szaf) i noesis-of-stardoll.blogspot.com (stylizacje).
  Jeśli zostałabym przyjęta, organizowałabym dużo konkursów z nagrodami ;)

  Sillybiedroncia

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!