niedziela, 15 września 2013

DIY #12

Cześć! Jak Wam mija dzień? Mi bardzo dobrze pomijając fakt, że wakacje się skończyły i trzeba powrócić do codziennych zajęć i obowiązków. Chciałabym podziękować za wszystkie miłe komentarze z pierwszego postu. Cieszę się, że mój pomysł Wam się spodobał i mam nadzieję, że kolejne także przypadną Wam do gustu.

Przejdźmy teraz do tutorialu. 
Dziś pokażę jak zrobić kocie rajstopki!

Krok I


Wybrałam kolor tła, który jest najbardziej podobny do karnacji mojej dollki (jest to jasny różowy). Niestety okazał się zbyt ciemny, dlatego rozjaśniłam go białym prostokątem o zmniejszonym kryciu. Następnie położyłam kolejną formę w siwym kolorze.

Krok II


Potem zrobiłam kocie głowy. Połączyłam ze sobą koło i dwa trójkąty również w siwym odcieniu. Tworząc ten element projektu trzeba pamiętać o odpowiednim jego umieszczeniu, ponieważ koła muszą znajdować się na kolanach naszych rajstop.

Krok III


Główne elementy mamy już za sobą, teraz pozostały już tylko szczegóły, dzięki którym kocie mordki będą bardziej efektowne. Na wcześniej przygotowane głowy nałożyłam oczy z białych i odrobinę mniejszych czarnych kółek. Dorobiłam także szary lekko spłaszczony nosek i pyszczek.

Krok IV
 

Jak chyba wszyscy wiedzą koty mają wąsy, więc i ja je zrobiłam. Dlatego że główki są dość małe zrobienie ich nie było zbyt łatwe. Z boku przygotowałam 6 cienkich kresek, a następnie przeniosłam je na odpowiednie miejsce.

Krok V
 

By kotki były słodsze dodałam im także języczki i różowe środki uszu. Na koniec w zakładce nadruki zmieniłam materiał na jedwab (pierwszy materiał u góry).  
Oto efekt pracy:


Kotki są już gotowe!  
Podoba się Wam?


Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do komentowania! 
                            Pozdrawiam, _Klaudia_1999_

7 komentarzy:

 1. Ojeej! Boskiee!

  / KolorowaGuma

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne ;3, ale i tak nie radze sobie i nigdy nie radziłam ze stardesign ;o

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze zastanawiałam się jak zrobić te kotki :)
  VViken

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!