niedziela, 15 września 2013

Porady stylistki #1

Witam Wszystkich! Od dziś będę prowadziła ten dział, będzie się on pojawiał raz w tygodniu - w sobotę. Kiedyś już pisałam na tym blogu jako redaktorka ds. nowości, więc myślę, że rozpisywanie się o mojej osobie jest zbędne.

Dziś moje porady kierowane będą do użytkowniczki Massepaain, która prosiła mnie, abym pomogła jej stworzyć coś z nowo zakupionymi przez nią legginsami. 

Stylizacja: 
Bluzka - Original Future | Okulary - Riviera | Naszyjnik - Hot Buys Summer Retro | Torebka - Special Offer | Legginsy - Stuff by Hilary Duff | Buty - Fallen Angel

Zwykłe, szare, 3/4 legginsy. Nie są w sumie takie złe, jednak to chyba najgorsza rzecz z jaką kiedykolwiek tworzyłam stylizacje. Chciałam pokonać szarość, aby nie było nudno, więc dodałam bluzkę w kolorze jaskrawym. Do bluzki dodałam okulary w podobnym odcieniu.Z efektu końcowego nie jestem zbyt zadowolona, no ale cóż. 

Co jeszcze pasuje do legginsów?

Te legginsy są po prostu uniwersalne. Mają uniwersalny kolor, kształt. Zapytacie pewnie dlaczego było mi ciężko coś z nimi stworzyć? Są dla mnie dziecinne, kojarzą mi się z kiczem. Zastanawiałam się czy stworzyć z nimi 'luźną' stylizacje, czy może elegancką. Wyszło mi raczej elegancko. Przejdźmy do sedna. Co jeszcze pasuje do legginsów? Zwykłe topy, narzutki, futerka, ale nie marynarki. Są po prostu zbyt gustowne. Kolor szary doskonale współgra z pastelami np. różem, błękitem, zielenią czy żółcią. Gdy chcemy stworzyć drapieżniejszą stylizacje, warto ją wtedy połączyć z intensywną czerwienią, intensywnym brązem lub niebieskim. Nie zbyt pasuje do złota.

Oto parę rzeczy, do których pasują owe legginsy: 

Podoba Wam się artykuł?
 Co sądzicie o stylizacji? 

4 komentarze:

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!