niedziela, 27 października 2013

Wyniki konkursu na stylizacje - Jacqueline Kennedy Onassis

Pierwsze miejsce zdobywa Kotek171, przy czym zgarnia 50 stardolarów:


Wyróżnienie zdobywa (20sd):
czekoladka333
 
 
Po nagrody zgłoście się do Zuza0110!
Macie na to 48h.
 
 Co sądzicie o pracach?

14 komentarzy:

 1. Łał, ta sama jakość obrazu, łał, te same fryzury, łał, podobne podpisy, łał, te same osoby, łał. Normalnie gratuluję tej osobie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy tylko ja mam wrażenie że te konta są jednej i tej samej osoby?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki :)
  Nie wiem o co wam chodzi. To ze znam kotka w realu, to nie znaczy ze mamy wspólne konta. Poza tym jak inaczej odwzorować jedna osoba inaczej. Zrobić długie włosy, mimo iż ma krótkie tylko dlatego żeby nie podejrzeń? Nie, sami tak robcie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej pracy ;)
  A co do jarusa i zoofonki to jakość obrazu zazwyczaj jest taka sama jak się linkuje na imageshack, jak macie problem z jakością to kupcie lepszy komputer ;) Fryzury są takie same i trudno się dziwić, gdyż to miało być odwzorowanie, a nie samemu robienie stylizacji takiej jaka nam się podoba. Podpisy nie są takie same, polecam wizytę u okulisty i zakup okularów, teraz są przeceny ;). Jak macie jeszcze jakieś problemy to może najpierw sprawdźcie wiarygodność informacji, a nie piszecie bzdury.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę, że wygrały te osoby,z pewnością zasłużyły. Stylizacje są świetne,i bardzo podobne do tej na zdjęciu. ;)

  Niki666Apple.

  OdpowiedzUsuń
 6. HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH XD

  OdpowiedzUsuń
 7. To jedna osoba z dwóch innych kont no no ;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta kotka, nie jest ss a włosy ma dla ss ;O dziwne bardzo dziwne

  OdpowiedzUsuń
 9. @wampirkas
  Jak juz piszesz jakieś komentarze to najpierw rusz głową a potem pisz ;) ta fryzura gdybyś nie zuwazyla jest dla nss, a poza tym może nie powtarzaj idiotycznych teorii jarusa, który sobie wymyślił ze ja i czekoladka to jedna i ta sama osoba.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. @Kotek717 Na pierwszy rzut oka zauważyłam że "doll" jest podobna do drugiej i nawet nie czytałam wyższych komentarzy i nie gadaj mi tu głupot, że powtarzam jarusa... Sama róż główką

  OdpowiedzUsuń
 12. @wampirkas
  Ty nie pisz głupot na mój temat. To że doll jest podobna do obrazka, to warunek konkursu jakbys nie zauwazyla. Gdybyś ruszyła glowa to byś nie pisała ze mam fryzurę dla SS, chociaż tak nie jest. Ale oczywiście do błędu to nikt się nie przyznaje. Najlepiej jest tylko obrażać użytkowników, którzy odnieśli sukces.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!