poniedziałek, 11 listopada 2013

Metamorfoza #4

Witajcie! Z tej strony _Klaudia_1999_. Dziś to ja postanowiłam przygotować dla was metamorfozę.
Czwartą osobą, która zgłosiła się do przemiany jest BlackTolly. Użytkowniczka ta ma 56 poziom, jest Roalyty, a do Stardoll dołączyła w 2012 roku.

Stylizacja:
 
Przed: Stylizacja nie należy do najgorszych, ale także nie powala na kolana. Zmieniłabym dodatki, które moim zdaniem nie pasują do sukienki. Mniej masywne buty lepiej by się komponowały. Ogólnie patrząc nie jest źle.

Twoja łączna ocena to: 6/10

Po: Choć masz wiele bardzo ładnych ubrań, trudno było mi ze sobą coś połączyć. Postanowiłam stworzyć letnią, jasną stylizację. Połączyłam ze sobą biały blezer, koszulkę oraz dość eleganckie szorty. Dołączyłam do tego złote dodatki. Myślę, że efekt końcowy wygląda całkiem dobrze.

 Makijaż:


Przed: Makijaż moim zdaniem nie wygląda najlepiej. Połączenie kolorów nie współgra ze sobą. Wykonanie wymagałoby wielu poprawek. Choć z daleka wygląda on całkiem ładnie.

Twoja ocena to: 5/10

Po: Na początku postanowiłam zmienić fryzurę, a także jest kolor. Oczy pomalowałam w odcieniach szarości i fioletu. Lekko podkreśliłam policzki różem. Usta pomalowałam czerwoną, a następnie jasno różową pomadką co dało bardzo ciekawy i pasujący do reszty kolor. Na rzęsy nałożyłam czarny tusz. Makijaż wygląda lekko i dziewczęco.

Twoja łączna ocena to: 11/20

Rady:
♥ Dokup więcej cieni do powiek.
♥ Swoje stylizacje wzbogacaj biżuterią.
♥ Dokup więcej pasujących do siebie kolorystycznie ubrań.

Co sądzicie o dzisiejszej metamorfozie?

6 komentarzy:

  1. Ta metamorfoza należy do udanych :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wcześniej uważam, że stylizacja była słaba. Czarne dodatki nie pasują do sukienki. Makijaż ma całkiem dobry. Po zdecydowanie lepiej wygląda. Choć (ponoć) mało ubrań to świetnie wygląda.
    VViken

    OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!