środa, 20 listopada 2013

Nowa kolekcja Callie's Picks

Przed chwilą dodano do Starplazy nową kolekcję Callie's Picks. Ceny wahają się od 5sd do 40sd oraz między 50sm a 182sm. Admini tym razem naprawdę zaszaleli: słynne platformy, buty Soni Rykiel za starmonety, czy rzeczy z różnych tribute. 


Lubicie ten sklep? Kupicie coś?

21 komentarzy:

 1. Hah :D Doyebali z tymi platformami ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Platformy zakupione xd A sklep nawet lubię :)

  Babykasiunia456

  OdpowiedzUsuń
 3. Pojechali z tymi platformami. Jestem wściekła, bo teraz nikt nie będzie chciał kupić kiecki, która kiedyś była w Voile, a teraz jest dostępna za 22 sd T-T
  bad_lady123

  OdpowiedzUsuń
 4. ŁO PLATFY! Kupiłam *-*
  Carly2589

  OdpowiedzUsuń
 5. WOW! Jprdl ja chyba śnię *_* Jedne z najbardziej porządanych rzeczy na stardoll i najbardziej porządana przeze mnie jest teraz dostępna na za 20 sd! Specjalnie doładuję sd żeby kupić te platformy!!!

  Andziacool324

  OdpowiedzUsuń
 6. WOW! Jprdl ja chyba śnię *_* Jedne z najbardziej porządanych rzeczy na stardoll i najbardziej porządana przeze mnie jest teraz dostępna na za 20 sd! Specjalnie doładuję sd żeby kupić te platformy!!!

  Andziacool324

  OdpowiedzUsuń
 7. No... Nie spodziewałam się platform. A jednak... Kolekcja jest ciekawa, jak dla mnie najlepsza z tych wszystkich, które do tego sklepu doszły. Ubrania są ciekawe i jest kilka cennosci. Na pewno coś kupie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno kupie parę ciuchów ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Od dawna mam te platformy, więc trochę się wkurzyłam gdy zobaczyłam je w Callie's Picks. Z cenami naprawdę pojechali - 40sd za sukienkę GaGi to przesada, tak samo jak rajstopy po 14sd

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie lubię tego sklepu, ponieważ niektóre cenne rzeczy dochodzą i potem wszyscy się wkurzają. W tej kolekcji Admini zawyżyli ceny, lecz mam parę rzeczy na oku ;P

  Eli_

  OdpowiedzUsuń
 11. Platformy platformami, ale jak dla mnie znaczenie też ma metka. Te pierwsze moim zdaniem w dalszym ciągu są więcej warte od tych z metką Callie's Picks.
  izabelach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też racja, ale ja je chciałam mieć nie tylko dlatego że to taka cenność i że każdy by mi zazdrościł, lecz dlatego że po prostu mi się bardzo one podobały :D Ale wiadomo, te z metką Archive i tak będą cenniejsze od tych z metką Callie's Picks.

   Usuń
 12. Powiem tak, wiele ludzi może to zdenerwować, bo wydali na nie majątek i się naszukali, a innych ucieszy. Ja zaliczam się do grona tych co się cieszą, ale popieram Izabelach. Jednak ta metka sprawia, że buty są wiecej warte. Ale chociaż tyle, że je posiadamy prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Platformyyy *____* czekałam, na tą chwile już bardzo długo. Niestety nie kupiłam (brak sd). Z tej kolekcji posiadam narazie tylko czarne rajtki w kropeczki :3 też je poszukiwałam ^-^

  miley1001s


  ps. buty Soni za sm? Mam na imie Soniaaa :* ♥ yeah! :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Śmieszne. Buty Gagi za 13 SD? Leję. Mam takie same, ale za 50SM.
  Chciałam kupić też sukienkę Gagi,no ale 40 SD? Bez przesady...
  Platformy? Ehh... brak kasy, wielka szkoda,bo taka cenność na wyciągnięcie ręki.

  OdpowiedzUsuń
 15. Fajnie, że dodali platformy do sklepu, cena ich przerażała, realne pieniądze za ciuszek w internecie, żałosne.

  OdpowiedzUsuń

Każdy, kto komentuje - nie żałuje, nagrodę komentatora miesiąca zdobywa!